reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Sarna ja się trochę Twojemu nie dziwię. W Polsce ciężko z pracą, w Toruniu rynek pracy ubogi.

Poziomka daj trochę tej pogody do mnie, u nas cały czas pada.
 
reklama
Kubusiowa ile wy tam macie stopni w zimie? Moja lalka waży ze 12 kg, całe szczęście że ona wszystko woli robić "siama", sama wchodzi do wózka czy na krzesło się wspina, podnoszę ją tylko na łóżko czy do wanny, nawet jak uśnie u nas w sypialni to jej nie przenoszę. Najgorzej jest jak jesteśmy gdzieś w sklepie czy na spacerze i nie chce z nami za rękę iść, wtedy chce tylko do mamy na rączki, tatuś jest be :sorry:

Juana, missoni witajcie :tak:

Poziomka u mnie największy hardcore z mdłościami zaczął się właśnie w 9 tyg, skończył po 13 :sorry: Ja mam odwrotnie, jakoś bardziej teraz wyluzowana jestem.

Roxxi przykro mi :-( Trzymaj się!

Ironia mam tak samo, niecałe 3 tygodnie temu sobie poimprezowaliśmy, po porodzie mam okropnie rozregulowane @, więc się nie spodziewałam że opóźni się aż o 9 miesięcy :sorry: Nawet 7 lipca byłam u gina żeby zrobić z tymi cyklami porządek! Nie widział nic niepokojącego :sorry:


U mnie też duchota, a w pracy to już w ogóle przesada, nie mam tu klimy, tylko wiatrak, ale i tak jest nie do wytrzymania
 
ej ile te wasze dzieciaki ważą moj ma 4 latka i 15 kg i teraz nie wiem czy to nie za mało ? :eek:


musze sie skupic na pracy a nic mi nie idzie normalnie nie mogę się skupić czy to już głupota ciążowa? :rofl2:
 
Cześć dziewczyny

Roxxi przykro mi, trzymam kciuki za dwie kreseczki jak najszybciej..

Witam nowe mamusie:)

U mnie też dziś upał niesamowity. Mój M zabrał młodego na wycieczkę więc mam spokój i ciszę do pracy:)
U mnie jakos pierwsza euforia ciążowa minęła i też zaczynam się zastanawiać czy wszystko ok, byle do 01.08..
W pierwszej ciąży też wielu rzeczy nie wiedzialam, np. o pustych pęcherzykach..
 
Ironia, mój też w wieku 4 wazył 15:) taki chudzielec mały, teraz ma prawie 7 i waży 23 wiec tez nie za wiele

u mnie też cisię ciężko ze skupieniem, no ale teksty czekają więc trzeba się jakoś za nie zabrać..
 
Mam wrażenie ze im więcej czytamy tym bardziej wierzymy w to i widzimy te same rzeczy u siebie. Chciałabym mieć zdrowe podejście do tego. Najlepiej byłoby się dowiedzieć o ciazy w 12 tyg i ominąć te rozmyślania :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 
Ironia mój trzylatek waży 20 kilo ale on zawsze był dużym chłopcem. Moim zdaniem jeżeli dziecko rozwija się dobrze nie ma sensu porównywać go z innymi. Szczerze nie wiem jak u was ale mnie trochę śmieszą matki które między sobą kłócą się ile ich dziecko waży co mówi jak je co je co robi lepiej itp. Każde dziecko jest inne, rośnie inaczej, mówi inaczej, bawi się inaczej.
 
sylvi jestes copywriterką? :-D ja prowadze agencje seo i niby w tym mc mniej pracy bo większość na wakacjach ale jakos sie ogarnąć nie moge :zawstydzona/y:
 
reklama
Ironia, moja 5latka wazy ok 19 kg. Najlepiej sprawdzić na siatce centylowej, duzo zalezy od wzrostu.

Ja mam dzisiaj od rana mega zjazd. Duchota nie do wytrzymania. Nie wiem jak wysiedzę te 8 godzin w pracy.
 
Do góry