reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
lilithgoth - swietny nick :rofl2::rofl2:

silvi przy podstawowej wyliczyła mi 1700 zł ale mnie to nie urządza za bardzo wole odkładac co miesiąc po 500 zł i pozniej sobie to ogarnąć tym bardziej ze wydatków nie bedziemy miec za duzo bo ciuszków mamy multum, wózek, foteliki, łózeczka turystyczne i inne bzdetki tez są :D jak nie bede mogła znów karmić piersią to hurtowo sie kupi mleko i też bedzie dobrze :)

duncia - ale super !! :-D:-D a z jakiej częście kraka jesteś ja na woli justowskiej aktualnie mieszkam :) z przedtem na prądniku białym :-D
 
Milagros moze mialas pozniej owulke kciuki.'
Natka oby skan dobrze wypadl kciukam
ja leze i czekam jak na zbawienie na jutro,jutro się okazę czy fasolka żyje i co te bóle podbrzusza oznaczają
 
Witam nowe mamy :tak:
W centrum też skwar, o 8 rano były 24 stopnie, strach pomyśleć co będzie później :sorry:
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty, oby od dziś były same dobre wiadomości :tak:

Edit półtora roku to fajna różnica wieku, na pewno będą się dogadywać, a do marca synek będzie już bardziej samodzielny :tak: U nas będzie równo 2,5 roku różnicy i jeśli chodzi o starania o kolejne dziecko to miałam w głowie "jeszcze nie teraz", ale cóż, życie zweryfikowało moje plany :cool2:

Barbra też mam kota w domu, obawiałam się jak to będzie, ale jak mała pojawiła się na świecie to przez pierwsze pół roku chodził obrażony na mnie,nie chciał przyłazić, a dziecka się bał :sorry: W sumie do tej pory przed nią ucieka, ale wiadomo z jakich powodów, kotek przecież jest taki fajny do noszenia :-D

Volka moja teściowa wczoraj mnie namawiała na mierzenie jakiejś sukienki, też nic nie wie, a nie chciałam jej mówić że to bez sensu, bo zaraz urosnę :sorry: Ale musiałaś mieć wesoło z bliźniętami :tak:
 
Nailie- teraz dopiero pokazują różki ;) do roku to anioły były a potem jak zaczęli chodzić i mówić to się zaczęła ostra jazda :D
Moja teściowa też mi dała ostatnio jakąś kieckę, zachwycała się, że taka szczupła jestem, że muszę ją wziąć no i głupio mi było nie brać a że w niej nie pochodzę to inna sprawa :p
 
chyba jeszcze nie dziękuje bo ciągle mam jakies obawy i nie potrafie się do konca cieszyć ;)

ironia, ja poki co tez jeszcze nie do końca potrafię cieszyć sie ta ciaza, boje sie strasznie porodu i pierwszych miesięcy po, ma my juz córkę 7 lat i wiem ze cieżko bedzie zaczynać wszystko od nowa, ale jakoś na pewno damy radę :tak:

na ciąże czekaliśmy 1,5 roku i byłam pewna, ze nie uda nam sie mieć drugiego dziecka, byłam w szoku jak zobaczyłam dwie krechy i jeszcze do tej pory chyba nie do końca do mnie dociera ze w brzuchu mam maluszka, mimo ze widziałam juz bijące serducho na usg:-)
 
Dziękuje za pocieszenie :)
Jest szansa że zarodek się jeszcze pojawi, wydaje mi się że owulacja była planowo 15-16 dzień cyklu. Tak wskazywała na to szyjka oraz śluz, temperatury nie mierze.Może być też tak że jest puste jajo. zobaczymy, nic mi nie pomoze teraz zadreczanie się.

Odpisze Wam coś więcej na wasze posty wieczorem bo jade zaraz do kolezanki na kawe odstresować się.

Ja nie jestem konkretnie ze szczecina, ale z miejscowości pod ;)
 
reklama
Do góry