reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja wam powiem że jestem zestresowana tym wszystkim nie wiem do końca co mnie czeka to moja 1 ciąża i nie wiem czego mam się spodziewać :/ dlatego zazdroszczę wam wiedzy na ten temat
 
reklama
ironia - ja z Salwatora przeniosłam się na Piaski Nowe :) który tydzień u Ciebie ?
:D o to drugi koniec krakowa :D ale moze kiedys uda nam się spotkać :D u mnie chyba 6 tydzien wg kalkulatora bo okres miałam 13 czerwca :)

ironia, ja poki co tez jeszcze nie do końca potrafię cieszyć sie ta ciaza, boje sie strasznie porodu i pierwszych miesięcy po, ma my juz córkę 7 lat i wiem ze cieżko bedzie zaczynać wszystko od nowa, ale jakoś na pewno damy radę :tak:

na ciąże czekaliśmy 1,5 roku i byłam pewna, ze nie uda nam sie mieć drugiego dziecka, byłam w szoku jak zobaczyłam dwie krechy i jeszcze do tej pory chyba nie do końca do mnie dociera ze w brzuchu mam maluszka, mimo ze widziałam juz bijące serducho na usg:-)
nie ma się co bać :D no chyba że miałaś ciężki pierwszy poród? u mnie dość ciężko było bo nie mogłam mieć znieczulenia, przed porodem mnie jeszcze cieli bo miałam jakiś mostek tkankowy i musieli mnie przeciąć bez skurczy i podwiązac naczynie krwionosne zebym nie miała krwotoku hehe i to też bez znieczulenia :p wiec stwierdziłam że jak to przeżyłam to bedzie dobrze :-)))


Dziękuje za pocieszenie :)
Jest szansa że zarodek się jeszcze pojawi, wydaje mi się że owulacja była planowo 15-16 dzień cyklu. Tak wskazywała na to szyjka oraz śluz, temperatury nie mierze.Może być też tak że jest puste jajo. zobaczymy, nic mi nie pomoze teraz zadreczanie się.

Odpisze Wam coś więcej na wasze posty wieczorem bo jade zaraz do kolezanki na kawe odstresować się.

Ja nie jestem konkretnie ze szczecina, ale z miejscowości pod ;)
no penwie że nie ma się co zadręczać kochana to nic nie pomoze a tylko stres szkodzi.. ja też jakoś w euforii nie jestem bo zdaje sobie sprawę ze na poczatku mozna samoistnie poronic po prostu bez przyczyny,tak jest... biologia niestety.. ale tak naprawdę co ma być to będzie my możemy tylko o siebie dbać :)
 
No to jesteśmy prawie na tym samym etapie ja miałam miesiączkę 11 czerwca :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 
:D o to drugi koniec krakowa :D ale moze kiedys uda nam się spotkać :D u mnie chyba 6 tydzien wg kalkulatora bo okres miałam 13 czerwca :)

nie ma się co bać :D no chyba że miałaś ciężki pierwszy poród? u mnie dość ciężko było bo nie mogłam mieć znieczulenia, przed porodem mnie jeszcze cieli bo miałam jakiś mostek tkankowy i musieli mnie przeciąć bez skurczy i podwiązac naczynie krwionosne zebym nie miała krwotoku hehe i to też bez znieczulenia :p wiec stwierdziłam że jak to przeżyłam to bedzie dobrze :-)))



no penwie że nie ma się co zadręczać kochana to nic nie pomoze a tylko stres szkodzi.. ja też jakoś w euforii nie jestem bo zdaje sobie sprawę ze na poczatku mozna samoistnie poronic po prostu bez przyczyny,tak jest... biologia niestety.. ale tak naprawdę co ma być to będzie my możemy tylko o siebie dbać :)

NIby też mam tą świadomość, ale bardzo bym chciała zobaczyć w przyszły piątek bijące serducho. dobrze że Pani doktor jest konkretna :)

Dla dziewczyn które mają mdłości, poleciła mi PRENATAL UNO, można go brać do 12 tyg ciąży, zawiera imbir kwas foliowy, wit B6, Jod, Wit D3 oraz B12 ;)
 
Milagros bądź dobrej myśli może faktycznie jest tak jak piszą dziewczyny, że owulacje miałaś później. Trzymam mocno kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło

Fruzka na pewno wszystko dobrze z fasolką. Trzymam kciuki za jutro

Duncia też trzymam kciuki za same dobre wieści z wizyty.

Ja pomimo tego, że nie mam praktycznie żadnych objawów ciąży (w tej chwili tylko brak miesiączki) jestem dobrej myśli i czekam z niecierpliwością ma moje usg w piątek :)
 
Duncia no tak he he . Juz nie moge sie doczekac nastepnej wizyty .Powinno juz serduszko bic. Oby bylo wszystko dobrze .Najgorsze jest to ze moj niemiecki jest jaki jest czlowoek sie dogada w pracy w sklepie ale medyczne zagadnienia to juz czarna magia
 
a co dziewczyny porabiacie jestescie jeszcze w pracy czy nie pracujecie?

ja przy pierwszej ciazy poszlam na L4 w pierwsyzm tygodniu ciazy i musialam przelezec wiekszosc ciazy i niestety odbiło sie to na moim zdrowiu :( tym razem planuje działać ciągle :)
 
Ja juz w domku siedzę .Prace mam za cieżka zeby pracowac .Lekarz sam wystawil l4 kiedy sie dowiedzial gdzie pracuje .
 
reklama
Do góry