reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Natka Ty mozesz mieć spadek progesteronu, to plamienie i cycki. mnie cycole przestawaly boleć a teraz na tabletach znowu duze, twarde i pobolewają.
przez was chyba jutro zrobie żurek : )
 
reklama
Witam nowe dziewczyny.

Wybaczcie nie nadrobie za duzo tego.
4 dzien boli mnie glowa, lekarka powiedziala ze moge wziasc do dwuch tabletek na dzien, łeb mi peka, cisnienie skacze przed chwila 150/ 98, moze jak sie poloze to spadnie. Od jutra juz kawy nie pije, ale ona chyba raczej nie ma tu nic do zeczy.
Nir wiem moze jutro wcisne sie gdzies do ginka niech mi zmierzy pozadnie to cisnienie. Dajcie cos na bol glowy :(
 
Witajcie ;) Mam na imię Edyta. Jestem mamą 10.5 miesięcznego Bartusia i od wczoraj wiem, że znów spodziewam się dzieciątka... ( Szok ) Choć chcieliśmy z mężem się już starać powoli za jakies 4 miesiące- tak dla mnie to abstrakcja... Panicznie się boję jak to będzie ... To tylko półtora roku różnicy... Dziewczyny dodajcie mi trochę otuchy ;)
na pocieszenie powiem ci ze miedzy moja pierwszą dwójką dzieci jest różnica 11 miesięcy, kolejne po 18 miesiącach i teraz 4 dziecko urodze i będzie większa różnica bo prawie 4 lata. Bywa ciężko na początku najgorsze są pierwsze 3 miesiace zanim ustawiasz sobie odpowiedni rytm dnia. Nigdy nie zalowałam bo dzieciaki mają niesamowity kontakt ze sobą. Rodzeństwo to coś pięknego
 
]
Wlasnie idzie do mnie paczka z progesteronem, ale nie wiem czy nie jest juz za pozno :/

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Natka a ty dalej krwawisz krwawisz? Jak byś poszła do pl ginekologa to da ci napewno na podtrzymanie. Ja liczę że na kawę uda nam się spotkać
 
]


Natka a ty dalej krwawisz krwawisz? Jak byś poszła do pl ginekologa to da ci napewno na podtrzymanie. Ja liczę że na kawę uda nam się spotkać
To bylo jednorazowe. Juz nie krwawie. Ja mam scan za 3 dni takze sie okaze co sie tam dzieje. Wczesniej niestety nie uda mi sie nigdzie dostac.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
To w czwartek czy w piątek masz scan? W szpitalu czy prywatnie idziesz? Na zapas się nie martw. Nie powiem bo ostatnie dziecko straciłam i tez bardzo bałam się ze będzie tak też zrobiłam następnym. No nic mnie czeka scan w poniedziałek w szpitalu bo dali mi status wczesnej i zagrożonej ciąży.
 
Do góry