reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja też od początku na l4 bo mam za ciężką prace ale chodzę na spacery ruszam się nie chce zalegnąć w domu i nic nie robić nie potrafię tak :p
 
reklama
Ja obecnie na urlopie, jeśli zarodek będzie na następnym usg to wtedy od razu na zwolnienie.
tak jak Lewusek, Pani doktor już teraz chciala wystawic zwolnienie jak sie dowiedziala gdzie pracuje, ale powiedzialam jej ze nie ma potrzeby bo jestem na urlopie do sierpnia.

Mam zdjęcie pęcherzyka, ale dodam dopiero po następnym USG jak bede wiedziala czy zarodek jest

Za was wszystkie trzymam kciuki mocno! Obyscie przechodzily jak najmniej konfliktowo ten błogi stan :p
 
Volka będzie na "po ciąży" :rofl2:

Ironia o rany i to wszystko bez znieczulenia, brrrrr. Ja jeszcze pracuję, pewnie trochę posiedzę dopóki nie dopadną mnie spotkania z porcelanowym przyjacielem :sorry: Pewnie nikt szczęśliwy nie będzie, bo dopiero w kwietniu wróciłam do pracy :sorry: A potem to może i lepiej jakbym poszła na l4, więcej czasu z córcią spędzę.

Duncia u mnie też ostatnia @ 11 :tak:

Lewusek słownik w rękę, przetłumacz sobie wszystkie słowa co mogą się pojawić i dasz radę ;-) Ja bym jeszcze wypisała sobie je na kartce i wzięła ze sobą taką ściągę
 
Ostatnia edycja:
Lewusek poproś może lekarza zeby sporządził jakąs notatkę z wizyty z najważniejszymi informacjami, potem na spokojnie przetłumaczysz sobie.

nailie no to my jesteśmy we dwie jak ciązowe bliźniaczki :) dziś mam drugą wizytę u lekarza, ale tym razem u innego. Ostatnio byłam w równym 5 tyg był pęcherzyk i zarodek ale lekarz bardzo zdawkowo mnie informował w sumie nie chciał mi nic powiedzieć a a ja to jestem taka że nawet najgorsze ale musze wiedzieć. Dlatego zobaczymy co dziś będzie. Strasznie stres mnie zjada bo wczoraj ustąpiły wszystkie dolegliwości.

ironia chyba tylko my dwie z Krk ?
 
Ja obecnie na urlopie, jeśli zarodek będzie na następnym usg to wtedy od razu na zwolnienie.
tak jak Lewusek, Pani doktor już teraz chciala wystawic zwolnienie jak sie dowiedziala gdzie pracuje, ale powiedzialam jej ze nie ma potrzeby bo jestem na urlopie do sierpnia.

Mam zdjęcie pęcherzyka, ale dodam dopiero po następnym USG jak bede wiedziala czy zarodek jest

Za was wszystkie trzymam kciuki mocno! Obyscie przechodzily jak najmniej konfliktowo ten błogi stan :p



My trzymamy mocno za ciebie kochana :tak:
 
Lewusek ja tutaj w Norwegii mam lekarza Polaka, wiec przez cala ciaze nie musialam znac tych wszystkich medycznych pojec.. trafilam na porodowke i dopiero tam sie zaczelo;D w ciagu dwoch godzin nauczylam sie wszystkiego;D skurcze, macica, rozwarcie.. ;D taki przyspieszony kurs medycznego norweskiego;D
I mysle, ze Duncia ma dobry pomysl. Taka notatka od lekarza moglaby Ci pomoc zrozumiec wszystko dokladnie a przy okazji nauczylabys sie tych wszystkich potrzebnych slow:)
 
Witam wszystkie mamy. Mogę dołączyć. Ostatni termin @ 25.05.2015 r. czyli z OM jestem w 8 tygodniu ciąży niestety ze względu na moje długie cykle(38 dni) owulacja była ok 28 dnia cyklu czyli tak naprawdę jestem w 6t2d ciąży. Ciąża potwierdzona u ginekologa w piątek był pęcherzyk ciążowy (1.05 cm) oraz zarodek (0,29 cm). Zdaniem mojego lekarza wszystko jest ok czekamy na serduszko. Kolejną wizytę mam 04.08 i liczę że zobaczę piękne serducho mojego dziecka. Z objawów tylko niesamowity ból piersi i czasem lekkie mdłości. Jest inaczej niż w pierwszej ciąży z synem od początku miałam niesamowite mdłości i wymioty.
 
Wiecie co dziewczyny, ja dostałam taką informację, jedna strona to jest właśnie opis, co pani doktor znalazła, ile pęcherzyk, ile torbiel, jak macica, że kosmówka się nie odkleja, no wszystko czarno na białym opisane, a druga to zdjęcia usg mam ich chyba 6 :p
Duncia także myślę że dla Twojego lekarza to też nie powinien być problem :)
 
Duncia to ja mam pierwszą wizytę dopiero 30 lipca, a u mojego gina jeszcze później, 11 sierpnia, takie kolejki i sezon urlopowy :-( Chyba jajo zniosę do tego czasu! Mniej więcej na tej samej wysokości ciąży co teraz, w poprzedniej ciąży już widziałam serduszko :tak: Ale wtedy też zdawkowo twierdził żeby przyjść później i "zobaczymy co z tego będzie", kartę ciąży miałam bardzo późno założoną, bo chyba dopiero w 11 tygodniu.. Daj znać co tam zobaczyłaś :tak:
A, dolegliwości prócz senności nie mam, wczoraj to zasnęłam wcześniej niż córa... :sorry: Prócz tego sporadyczny ból brzucha, no i dziś już myślałam że mnie trochę rano zemdliło, ale bo było naprawdę chwilowe, że równie dobrze mogłam sobie to wmówić :-D

KubusiowaMama nieźle z taką nauką :-) Do tej pory wszystko pamiętasz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
My trzymamy mocno za ciebie kochana :tak:


Dziękuję bardzo, dziś już mam troche lepszy humor, narzeczony uważa że wie co robił i wie co z tego wyrośnie :) i mama trochę mnie uspokoiła, bo zadzwoniłam do niej po wizycie- musiałam się wygadać. pozostaje mi być dobrej myśli, bo i tak nic zrobić nie mogę :)
 
Do góry