reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

W piatek mam scan w szpitalu. Ide na early pregnancy unit. Ja dostalam list wlasnie, ze stracilam pierwsza ciaze wiec zostaje skierowana wczesniej na scan.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Przepraszam, ze wczesniej od razu nie napisalam, ale mielismy gosci w domu, dopiero wyszli.

Lekarka powiedziala, ze ciaza jest za mala jak na swoj "wiek". jest tylko pecherzyk wielkosci 8mm i male cialko zolte, zarodka brak. kolejna wizyte mam 31.07. gdybym zaczela krwawic mam zglosic sie natychmiast do szpitala, gdyby pojawil sie mocniejszy bol brzucha i plamienia dzwonic pierw do lekarza, i przyjac od razu no spe i magnez. Dodatkowo mam torbiel na lewym jajniku wielkosci 2,5cm.

Ogolnie objawow dalej brak, wszystkie zniknely jak reka odjal, brak zaparc, brak bolow piersi, zostal tylko bol podbrzusza. Nie wiem, moze to moja psychika, ale nadzieja chyba mnie opuszcza...
 
Przepraszam, ze wczesniej od razu nie napisalam, ale mielismy gosci w domu, dopiero wyszli.

Lekarka powiedziala, ze ciaza jest za mala jak na swoj "wiek". jest tylko pecherzyk wielkosci 8mm i male cialko zolte, zarodka brak. kolejna wizyte mam 31.07. gdybym zaczela krwawic mam zglosic sie natychmiast do szpitala, gdyby pojawil sie mocniejszy bol brzucha i plamienia dzwonic pierw do lekarza, i przyjac od razu no spe i magnez. Dodatkowo mam torbiel na lewym jajniku wielkosci 2,5cm.

Ogolnie objawow dalej brak, wszystkie zniknely jak reka odjal, brak zaparc, brak bolow piersi, zostal tylko bol podbrzusza. Nie wiem, moze to moja psychika, ale nadzieja chyba mnie opuszcza...


Przykro mi :( a jest szansa że na następnej wizycie będzie ok?
 
Milagros - kciuki kochana zaciśnięte, na pewno bedzie dobrze

Natka - również 3mam kciuki żeby tabsy szybko doszły :) Oczywiscie odpoczywasz?

Kate009 - pamiętam chociaz ja też dawno na BB nie zaglądałam bo szlag mnie trafiał że wszystkie laski z czerwca już po raz drugi zostały mamusiami a tylko ja taka sierota z wyrokiem że nigdy już nie będę miała dzieci zostałam :baffled:


uff u mnie póki co ok piersi bolą jakby miały eksplodować :-D co przy ich rozmiarze jest bardzo możliwe haha :D bo mam jakies 90J :-p już zapowiedziałam mężowi że po ciąży robi mi prezent i zmniejszamy je do niedużego C :rofl2:
Lecę odwieźć mojego smroda do przedszkola i biorę się do pracy bo niestety ale po rozmowie z księgową stwierdziłam że nie ma co opłacac chorobowego dla marnych groszy z macierzyńskiego :baffled::baffled: musiałabym opłacać min 4000 żeby mieć jakies 2500 co miesiąc porażka:angry:
 
Milagros - kciuki kochana zaciśnięte, na pewno bedzie dobrze

Natka - również 3mam kciuki żeby tabsy szybko doszły :) Oczywiscie odpoczywasz?

Kate009 - pamiętam chociaz ja też dawno na BB nie zaglądałam bo szlag mnie trafiał że wszystkie laski z czerwca już po raz drugi zostały mamusiami a tylko ja taka sierota z wyrokiem że nigdy już nie będę miała dzieci zostałam :baffled:


uff u mnie póki co ok piersi bolą jakby miały eksplodować :-D co przy ich rozmiarze jest bardzo możliwe haha :D bo mam jakies 90J :-p już zapowiedziałam mężowi że po ciąży robi mi prezent i zmniejszamy je do niedużego C :rofl2:
Lecę odwieźć mojego smroda do przedszkola i biorę się do pracy bo niestety ale po rozmowie z księgową stwierdziłam że nie ma co opłacac chorobowego dla marnych groszy z macierzyńskiego :baffled::baffled: musiałabym opłacać min 4000 żeby mieć jakies 2500 co miesiąc porażka:angry:
No to rzeczywiście nie ma to jak polska nic nam nie ułatwią wręcz przeciwnie :/
 
ironia witaj - ja też jestem z Krakowa i jesteśmy w tym samym wieku :)

Milagros24 trzymam bardzo mocno kciuki, mamy termin prawie na ten sam dzień i w sumie chyba podobne problemy bo wczoraj też odpuściły mnie wszelkie dolegliwości mimo że w sumie miałam tylko ból piersi i lekkie bole na okres. Od wczoraj nie ma nic. Nawet wzdęć nie ma, mam płaski brzuch. Dziś idę do lekarza na 17 więc wiele się pewni wyjaśni

Natka - tak jak wszyscy trzymam kciuki mooocno :)))


nie wiem jak u Was dziewczyny ale w Krakowie leje się żar z nieba straszny upał
 
milagros, trzymam kciuki, dziś dopiero pełny 6 tydzień, może miałaś później owulację i dlatego taki mały pęcherzyk? Mój w czwartek miał 13,6 mm (5t1d) ale nic więcej nie było widać, z tym że z moich obserwacji owulka była wcześniej

Ironia, mam tą samą sytuację na działalności, własnie muszę się też wybrać do księgowej, ale skoro tak wyliczyła twoja to lipa. A ile dostaniemy przy opłacaniu tej podstawowej składki chorobowej?Chyba zaraz po porodzie trzeba będzie się brać do pracy:(

Duncia, udanej wizyty!

Natka, będzie dobrze, weź ten progesteron na wszelki wypadek jak dostaniesz, bierze się przeważnie do 12 tc, a będziesz spokojniejsza.
 
ironia witaj - ja też jestem z Krakowa i jesteśmy w tym samym wieku :)

Milagros24 trzymam bardzo mocno kciuki, mamy termin prawie na ten sam dzień i w sumie chyba podobne problemy bo wczoraj też odpuściły mnie wszelkie dolegliwości mimo że w sumie miałam tylko ból piersi i lekkie bole na okres. Od wczoraj nie ma nic. Nawet wzdęć nie ma, mam płaski brzuch. Dziś idę do lekarza na 17 więc wiele się pewni wyjaśni

Natka - tak jak wszyscy trzymam kciuki mooocno :)))


nie wiem jak u Was dziewczyny ale w Krakowie leje się żar z nieba straszny upał

Ja na razie w domu siedzę ale widzę i czuję że na dworze nie jest za ciekawie upał jak cholera :p
 
Hej dziewczyny.
Mnie znowu glowa boli juz nie daje sobie z tym rady,
Zaraz ide z Olcia zarejestrowac sie do ginka osobiscie bo dodzwonic sie do niego to jakas masakra.

A ze Szczecina sa tu jakies mamuski?
 
reklama
Ja dzisiaj bez mdlosci jak na razie .U mnie tez goraco juz teraz jest 28 stopni. Ja na druga wizyte w przyszlym tygodniu sie wybieram .
LilithGoth skoki cisnienia nie sa dobre ani na poczatku ciazy ani pozniej .Ja w drugiej ciazy mialam problemy z cisnieniem.Musisz walczyc juz teraz z tym .Lekarz nie skierowal Cie na badania moczu ? Czy z nerkami wszystko oki . Ja juz teraz tez mialam skoki cisnienia ale biore magnez i na razie odpukac jest oki .W drugiej ciazy bralam tabletki na obnizenie cisnienia .Kawy staraj sie nie pic .W ciazy organizm moze inaczej reagowac niz przed nia na kawe.
 
Do góry