reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Ja mam całe życie koty a też nie miałam toxo. W zeszłej ciąży badanie na toxo miałam tylko raz.Narazie zlecona tylko morfologia,mocz,gluzkoza i hiv.
 
Hej, nie dam rady być z Wami na bieżąco... ogólnie mam mdłości do popołudnia a potem trzeba nadrobić ten czas.
Byłam na pierwszej wizycie, dostałam skierowanie na krew mocz i glukozę (bleeee). Nie wiem jak ja ją wypiję. Ciągle za mną chodzi coś kwaśnego i słonego, na słodkie mam odruch wymiotny. A pomidory z cebulą, olejem i octem mogę jeść na okrągło:-p Na usg idę dopiero 27 lipca. A Wy macie jakieś dziwne zachcianki???
 
Dla mnie te wszystkie badania ciążowe to czarna magia, przestanie tak być chyba dopiero jak sama na nie zaczne chodzić, niby czytałam, ale póki nie doświadczyłam to ciężko mi wszystko spamiętać.

Dzisiaj mam mega zły dzień, i bardzo współczuje mojego P, najchętniej to bym siedziała sama w czterech ścianach i nikogo nie wpuszczała do domu. Do tego zaczęły mi się mdłości. Ciągnie mnie i na tym się kończy, mam tylko nadzieje, ze to jednodniowe.

Życzę Wam lepszego wieczorku niż mój, chyba pójdę się położyć żeby przespać moją przyjaciółkę chandrę która nie chce mnie opuścić od kilku dni :(
 
Cześć Dziewczyny

Chciałam się z Wami przywitać i wszystkim pogratulować :) Czytam Was od tygodnia cały czas na bieżąco bo od tygodnia wiem że jestem w ciąży -dziś to 5t4d termin 19.03.2016 . Dziś już postanowiłam napisać bo moje zmartwienia są coraz większe - nie mam żadnych mdłości, zapachy są ok, cycuchy tylko troszkę bolą i sama nie wiem czy to normalne. Jedyne co mi dokucza to kłucia w jajnikach i bóle okresowe. Na USG w równym 5 tyg pęcherzyk miał 6 mm, zarodek 1,36 mm. Przeszukałam już masę for, wypowiedzi itd czy to aby nie za małe rozmiary. Panikuje bardzo , mój lekarz bardzo oszczędnie dawkuje mi informacje aż już mi głupio go pytać ciągle o wszystko.
Może któras z Kobietek tutaj miała podobne zmartwienia do moich ?
 
Narazie to chyba zwykły cukier, to z piciem to później.
Sylvi a mialas porod SN? Bo moja mama z tylozgieciem juz mnie straszy że poród ciężki.

zaczęłam SN jak odeszły mi wody, ale po 12 godzinach mnie pocięli bo mały odwrócił się twarzą..i raczej by nie wyszedł. nie chce straszyć, ale straszne bóle krzyżowe miałam. ja juz teraz nie będę raczej próbować, chcę cesarkę.
 
reklama
Do góry