reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Duncia niestety te tygodnie takie są, każda z nas czegoś sie obawia. :- ) nie martw sie, wszystko na pewno jest dobrze i na następnej wizycie dzidziuś Cię zaskoczy swoją wielkością.
 
Duncia witaj:) super że już tak wcześnie udało się podejrzeć fasolkę. Ja byłam w 5t1t i było widać tylko pęcherzyk, tyle że u mnie był większy. Na pewno u ciebie wszystko ok.

Natka, Olencja, wszystko u was w porządku..?
 
Ja jeszcze slyszalam ze nie powinno sie jesc pasztetu i majonezu... Tak mi moja lekarka powiedziala. A co do jajek to ja wlasnie lubie na miekko... takze teraz ich nie jem wogole, bo na twardo mi nie smakuja a na miekko nie moge.
Ja naszczescie nie mam mdlosci pi niczym. Moge jesc wszystko ;)

Witam Duncia ;) My tu mamy rozne zmarwienia. Nie ma chyba ciezarnej ktora by sie czyms nie martwila. A ja to jestem panikara pierwsza klasa.

Volka tez mam zab do leczenia... odkladam wizyte bo ja bez znieczulenia nie dam radym.

Goka wszytko bedzie ok ;)

Sylvi u mnie wszystko ok ;) Plamienie jednorazowe. Teraz czekam cierpliwie do piatku na scan.








Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Witajcie, dzisiaj psychicznie już lepiej, nawet sobue parę rzeczy zaczełam planować tj rozmawialismy z mezem na temat zmiany auta i weszłam na allegro tylko zerknac tak na chwilkę na wózki rok po roku:-DPowoli zacyzna do mnei docierac szereg problemów jakich będę miała na głowie, ale trzeba z tym się bogodzić, zacząć planować i jakoś będzie. Teraz najwazniejsze byz fasolka było wszystko ok, jutro wizyta u ginka, mam caly czas stresa.
lilithgoth- nie wiem co jest z ta głowa ale mnie tez od kilku dni codziennie boli, jakas maskara:-(
Też się boję tego gadania że to juz trzecie dziecko, ja jeszcze nikogo ze swojej rodziny nie poinformowałam , wie tylko mama, za to maz ze swojej strony pochwalil się wszystkim i tez od razu zadzwoniła do mnie jego babcia od razu z tekstem co myśmy wykombinowali, gdzie głowe mieliśmy itd , na koniec stwierdzila ze nastepnym razem to mam sama myslec o zabezpieczaniu się a nie liczyc na męża:szok::szok::szok:szybko oddałam telefon meżowi bo juz tego słuchac nie mogłam, niech sam się tłumaczy...

olencja, natka trzymam za was mocno kciuki&&&

volka ja dokładnie teraz okolice Szamotuł, wyprowadziliśmy się z Poznania, ale i tak w Poznaniu bywam praktycznie co drugi dzień, tam mamy rodzine, klientów...

Jak napisałyście o tym jajku na miękkoto momentalnie podeszło mi wszystko do gardla, już myślałam ze bede biec do toalety ale na samych mdłościach się skończyło:zawstydzona/y:

natka tym majonezem mnie zaintrygowałas,nie słyszałam o tym, w kazdej wczesniejszej ciazy jadlam i było ok. A wiesz dlaczego nie mozna, chodzi o żółtka?
 
reklama
Maya25 ty sie gadaniem innych nie przejmuj to jest twoje zycie! Moja rodzina nic nie wiem narazie bo tez by sie bez gadania nie obylo - ze tak szybko po poronieniu i ze przeciez wesele mamy na glowie... Juz sie doczekac marudzenia nie moge.

A co do majonezu to chyba wlasnie o te zoltka chodzi.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry