reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja jeszcze slyszalam ze nie powinno sie jesc pasztetu i majonezu... Tak mi moja lekarka powiedziala. A co do jajek to ja wlasnie lubie na miekko... takze teraz ich nie jem wogole, bo na twardo mi nie smakuja a na miekko nie moge.
Ja naszczescie nie mam mdlosci pi niczym. Moge jesc wszystko ;)

Witam Duncia ;) My tu mamy rozne zmarwienia. Nie ma chyba ciezarnej ktora by sie czyms nie martwila. A ja to jestem panikara pierwsza klasa.

Volka tez mam zab do leczenia... odkladam wizyte bo ja bez znieczulenia nie dam radym.

Goka wszytko bedzie ok ;)

Sylvi u mnie wszystko ok ;) Plamienie jednorazowe. Teraz czekam cierpliwie do piatku na scan.



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka[/QUOTe


Dobrze że tylko jednorazowe :)
 
reklama
Jestem jestem już dziewczyny ;) uśmiechnięta i zadowolona. Byłam u gina na usg i z dzidzią wszystko ok serduszko już pięknie biło. Krwawiłam od upadku na ta nerkę. Czuję się ogólnie dobrze tylko strasznie senna i mam straszne mdłości. Co do produktów których nie można jeść to jeszcze tuńczyka i wędzonych ryb, żadnych podrobow, pasztetów, kiłbasy, peklowanej szynki.
 
Ostatnia edycja:
Ehh nie dam rady was nadrobic sorry.... Dzisiaj mam nerwowy dzien, moj omija mnie z daleka, przyszedl z pracy i na dzien dobry zobaczyl moja wscieka mine, bo dzieciaki dzisiaj przechodzily same siebie, zaginął sie i poszedl do garazu pogrzebac w aucie, teraz przyszedl i zapytal czy dalej wsciekla odpowiedzialam zeby lepiej do mnie nie gadal, zrobil lozko kolacje skoczyl do sklepu po cole zeby wiecie podlizac sie troche, ale ze mna nie ma tak kolorowo jak hormony buzuja haha.... Boze dziewczyny juz nie wytrzymuje z moim bolem glowy drugi dzien mnie boli apap i paracetamol nie pomagaja. Do tego boli podbrzusze i jajnik ehhh mam dzisiejszego dnia dosc... Chyba wskocze do wanny i sie odpreze troszke.

Przepraszam musialam sie wygadac :p
 
Maya- ja z Gniezna, ale też w najbliższej przyszłości planujemy przeprowadzkę gdzieś bliżej Poznania.
My jeszcze rodzinie nie mówiliśmy, bo wyobraźcie sobie co u nas będą gadać. My mamy taką sytuację: ja nie pracuję, odeszłam z pracy, bo mnie szef nerwowo wykończył i byłam na l4, teraz zaszłam w ciążę i zamierzam to pociągnąć do końca. Mąż natomiast dopiero dostał pracę w volksvagenie do której idzie od września. Dwójka dzieci na głowie, całe szczeście, że kredytu nie mamy, ale i tak już widzę jak będą wszyscy gadać. Boję się, że teściowa zejdzie na zawał :p
 
Maya- ja z Gniezna, ale też w najbliższej przyszłości planujemy przeprowadzkę gdzieś bliżej Poznania.
My jeszcze rodzinie nie mówiliśmy, bo wyobraźcie sobie co u nas będą gadać. My mamy taką sytuację: ja nie pracuję, odeszłam z pracy, bo mnie szef nerwowo wykończył i byłam na l4, teraz zaszłam w ciążę i zamierzam to pociągnąć do końca. Mąż natomiast dopiero dostał pracę w volksvagenie do której idzie od września. Dwójka dzieci na głowie, całe szczeście, że kredytu nie mamy, ale i tak już widzę jak będą wszyscy gadać. Boję się, że teściowa zejdzie na zawał :p

Nie przejmuj się u mnie będzie 4 dziecko i już się tyle nasłuchałam że mam wielki tyłek bo wszystko mam w du... co mówią to nie ich ciało ani dziecko oni do gara nie włożą ani nie wychowają też nie uroczą, naszczescie tylko pokłapią. Wiem ze to bolesne ale boleśniejsza jest utrata dziecka. A przy takowej też się nasłuchałam że lepiej bo było by mi ciężko. Tacy to powinni się rozpędzić a ściana ich sama znajdzie.
 
Ja dzisiaj powiedzialam babci, o boze ta to sie nagadala ze to juz trzecie ze jeszcze ola w pieluchach lata a pakuje sie w nastepne, ze na trzecie dziecko treba miec warunki, nawet jak tlumacze ze szukamy wiekszego mieszkania to do niej nie dociera, co ludzie powiedza itp ehhh szkoda gadac a nawet jz tego sluchac
 
U mnie siostra się tyle nakłapała dziobem że masakra, jestem zła matką tej 3 nie umiem wychować i za kolejne się biorę, że zabezpieczać się nie umiemy aż szkoda gadać. Tylko przykrości sprawia dużo taka rodzina
 
reklama
Do góry