reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Hejka. Oj mnie dawno tez nie było. Mialam problem z mieszkaniem. Zalało nas i z musu był remont. Mój mały rośnie jak na drożdżach. Musze go pieluchowac bo ma jakiś przykurcz (tak lekarz to nazwał). A ślini się jak nie wiem, aż całe mokre ciuszki ma, a ręki to mało nie połknie.

Karmię do tej pory piersią ale chyba niedługo będę musiała przestać gdyż w październiku będę miała operacje. Niestety wyskoczyła u mnie dosyć duża przepuchlina i jeszcze jakieś rozejscie kresy białej. Wiec nie ciekawie.

Wy tu piszecie o zabezpieczeniach a ja do tej pory zero. Byłam na kontroli u ginekologa po porodzie i wszystko niby ok. Próbowaliśmy kilka razy ale kurde nie ma tam wejścia. Uczucie jagby było tam zaszyte i bardzo boli. Nie wiem o co chodzi tym bardziej ze miałam cc.

Nie jestes sama.. u mnie ten sam problem. Probowalismy ale podobnie ciasno i jakby nie bylo wejscia i boli. U gina bylam i tez twierdzi ze ok.
 
reklama
Ja byłam u neurologa prywatnie jak w pl byłam bo mojej mamie tez sie nie podobało ze ma słabsza prawa rączkę a okazało sie ze ma asymetrię i słabe napięcie w pleckach i karku No to ćwiczę z nim w domu żeby lewa stronę nią tak samo silna jak prawo i juz coraz lepiej niż na początku było a jeszcze nie tak jak powinno bo za bardzo główkę odginaw prawo
 
Iskierka to nieciekawie,ale przynajmniej na swiezo wszystko[emoji4]
Z operacja przyko,ale zrobia i bd ok[emoji4]

Ciasno i bol to od chormonow przy kp
 
Cześć dziewczyny :) dostałam od siostry fajną masę na odciski stópek maluszka i to tak fajna masa że postanowiłam wystawić je tez na allegro. Masa jest elastyczna nie kruszy sie jest super jakbyście były zainteresowane polecam :)
Link do: Odcisk dłoni NIEMOWLE pamiątka SUPER MASA

Ja rodzilam 27 luty i po 6 tyg bylam tak scisnieya w srodku ze nie bylo opcji wspolzycia. Potem po 2 tyg probowalismy z zelem intymnym i bylo ciut lepiej ale minimalnie. Dopiero po ok 3 miesiacach bylo normalne wspolzycie ale i tak na poczatku jest bolesnie... a ja sie balam ze po porodzie jest sie rozciagnietym heh... :)
 
Ostatnia edycja:
U mnie nadal początki współżycia to ciasno ale po ok 2 min jest juz lepiej...jeszcze sie okazało ze mam polipa na szyjce...byłam w pl prywatnie aby sprawdzić tez na usg jak sie mój jeden jajnik miewa, no i moja gin powiedziała ze wszystko fajnie ale jak ten polip podczas tej miesiączki nie odpadnie a może odpaść to mam tu iść do kontroli bo być może operacyjnie będą musieli usuwać. A mój synuś wczoraj nauczył sie pluc i teraz juz drugi dzień ma taki ubaw z tego ze szok...rozwijać sie rozwija bardzo dobrze juz teraz samego na łożku nie można go zostawiać bo jak na pleckach leży do odgina sie strasznie w prawo i próbuje sie na brzuch obrócić po zabawki juz powoli fajnie sięga i jak łapie za palce to sie podciąga do siadania. Z gondoli juz prawie wyrósł to kwestia tygodnia bądź dwóch i muszę go do spacerówki przenieść...
 
Ania020317- moja Natka dzis zaczela sie obracac jeszcze ciezko ale juz tak :) po zabawki siega chyba od zawsze no bez przesady ale od dawna cos bierze i sie bawi. Za to od 4 dni jest zafascynowana swoim glosem i daje nam koncerty piszczenia i skrzeczenia :D a od 2 dni nauczyla sie tak wlasnie jakby pluc heh :) w gondoli brakuje jej 10cm by dotykac glowa gory a stopkami dolu gondoli ale ja mysle ze jeszcze 2 msc bedzie sie miescic... wazy ponad 6kg :) ps.mialam usuwany polip z macicy ale zanim bylam w ciazy. Nic nie boli na spika to robia tylko strasza ze jest ryzyko.przebicia macicy ale doswiadczony lekarz sobie poradzi :)

Babymamusia jesli te odciski Ci nie wyjda to sprobuj z moja pianka jest naorawde fajna nigdzie w polsce tego nie moglam znalezc, siostra mi skas sprowadzila.
A tak poza tym to buziaczki dla Was :) hihi juz jestesmy mamusiami a nie ciezarowkami co nie wiedza co to skurcze porodowe ;) :***
 
Mójemu małemu brakuje max 3 cm i juz będzie nóżkami i główka dotykał. A pluje od trzech dni strasznie do tego gaworzy , piszczy śmieje sie. Mój mały tez sięgał ale miał napięcie obniżone a teraz to juz mu sie prawie udaje z plecków na brzuszek obrócić. A podczas pobytu w pl chyba z 4 razy jak leżał na brzuszku to sie odwrócił na plecki, moja mama nie umiała dowierzac temu. Ja sie usuwania polipa nie boje.
 
reklama
Ja liczę ze do końca wrzesnia dociagne w gondoli ale jest akurat bardzo duża. W aumiw on też bo tydzień temu dzien przed akonczonym 3mies mial 7650g juz i z 72cm
 
Do góry