reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

U mnie noc nie przespana. Bardzo bolało mnie w dole brzucha. Już myślałam że coś się ruszyło ale później poczułam jak mały się rusza i właśnie jego głowa uciska mi tam gdzie mnie bolało. Jak się przestał kręcić to przestało ale dopiero gdzieś o 4
 
reklama
iskierka wspolczuje ale to juz ostatnie dni w dwupaku :-* !

Co się z Anią dzieje? chyba dawno się nie odzywała.

Jezdzicie z maluchami na dlugie spacery takie 1 godz? Ja czekam az bedzie cieplo ale dzis juz chyba nie wytrzymam i wezmę malutka bo mam duzo spraw na mieście. ..
Tylko nasluchalam się że jeszcze za wcześnie i że dziecko się przeziębi :-\
 
Odnosnie spacerow. Moj trzydniowiec :)
 

Załączniki

  • IMG_4761.JPG
    IMG_4761.JPG
    252,3 KB · Wyświetleń: 146
Ewciiik moj P tez niedzielny i u niego lenistwo potwierdzone[emoji12] nie no najbardziej nie chce rodzic 1.4 juz 2.4 przezyje [emoji1]

Iskierka to jutro juz bedziesz tulic [emoji1] i opuscisz nas[emoji12]

f2w3d5qp85p79npu.png
 
Ewciiik moj P tez niedzielny i u niego lenistwo potwierdzone[emoji12] nie no najbardziej nie chce rodzic 1.4 juz 2.4 przezyje [emoji1]

Iskierka to jutro juz bedziesz tulic [emoji1] i opuscisz nas[emoji12]

f2w3d5qp85p79npu.png
Ciekawe co zadecyduja. Czy wywołaja czy cc. Ale chyba raczej cc. Kurde już strach mnie bierze.
 
Hej ;)
My co prawda wyszlysmy dopiero po 2 tyg ale to dlatego że wózek nam nie dotarł na czas [emoji14] babcia się troszkę onslizgnela z dostawą. A chodzimy w południe kolo 2h i później z godzinkę po 16. Młoda kocha spacery a i mnie to pomoże w pozbyciu się oponki.



Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje porady/wsparcia sama nie wiem juz. Czaro ma dwa dni robili nam dzis przesiewowe badanie słuchu i wyniki nie wyszły ok pielęgniarki stwierdziły ze jeszcze sie nie odsluzowal pewnie i spróbują pózniej po kilku h wróciły i znowu to samo wynik do kontroli. Martwię sie mega zeby cos nie wyszło z tego normalnie mnie żołądek z nerwów boli. Jak to u Was było ??!
Nie martw się, u nas było to samo, pierwszego dnia wynik do powtórki, drugiego do powtórki a trzeciego już ok. Oczywiście może być, że każą powtórzyć dopiero za miesiąc, bo śluz się jeszxze nie oczyści.

f2w33e3k0rq6mc1d.png
 
Do góry