reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Moj spi raz 4h w nocy a potem 3,5h i sie budzi prawie co do minuty w tym czasie. Bylismy u lekarza ladnie przybiera na wadze, troche kolki sie zaczynaly ale dostaje infacol i na razie nie ma problemu.

Czy wasze maluchy zawsze jedza z obu piersi podczas jednego posilku? Mi tak polozna mowila zeby dawac, ale mlody zje z jednego i ma dosc. Rzadko 1,5 cyca zje
 
Moj spi raz 4h w nocy a potem 3,5h i sie budzi prawie co do minuty w tym czasie. Bylismy u lekarza ladnie przybiera na wadze, troche kolki sie zaczynaly ale dostaje infacol i na razie nie ma problemu.

Czy wasze maluchy zawsze jedza z obu piersi podczas jednego posilku? Mi tak polozna mowila zeby dawac, ale mlody zje z jednego i ma dosc. Rzadko 1,5 cyca zje
Ja daje z dwoch ale ze wzgledu na wlasna wygode. Czasem druga tylko kilka razy ciumknie ale i tak to mi daje ulge i pozniej go odwtnie przystawiam. Mysle ze to nie ma znaczenia jak dajesz jedna i wystarczy to dawaj jedna.
 
Dziewczyny potrzebuje porady/wsparcia sama nie wiem juz. Czaro ma dwa dni robili nam dzis przesiewowe badanie słuchu i wyniki nie wyszły ok pielęgniarki stwierdziły ze jeszcze sie nie odsluzowal pewnie i spróbują pózniej po kilku h wróciły i znowu to samo wynik do kontroli. Martwię sie mega zeby cos nie wyszło z tego normalnie mnie żołądek z nerwów boli. Jak to u Was było ??!
 
Kurczę ja nie pomogę bo ja mam zrobić do 2 tygodni te badania.
Na Twoim miejscu wzięłabym skierowanie na badania słuchu od pediatry jak będziesz na wizycie pierwszy raz i powtórzyła je.
 
Moj spi raz 4h w nocy a potem 3,5h i sie budzi prawie co do minuty w tym czasie. Bylismy u lekarza ladnie przybiera na wadze, troche kolki sie zaczynaly ale dostaje infacol i na razie nie ma problemu.

Czy wasze maluchy zawsze jedza z obu piersi podczas jednego posilku? Mi tak polozna mowila zeby dawac, ale mlody zje z jednego i ma dosc. Rzadko 1,5 cyca zje

Moja też z jednego.
 
Hej kobitki ;)
Kulcia mojej robili na trzecią dobę i od razu wyszło okey ale obok mnie chłopczykowi nie wyszło okey w drugiej i trzeciej dobie dopiero na czwarta. Jak położne mówią ze mógł się nie odsluzowac to pewnie tak jest i wszytko będzie okey. Wiem ze łatwo mówić żeby się nie martwić ale musisz spróbować chociaż być dobrej myśli..

Moja je z jednej piersi ogólnie długo przy niej nie wisi jakieś max 10min i jest pełna. Dla mnie to zadziwiające bo jej rodzeństwo wisiało praktycznie cały czas na cycu.

Co do nocy moja budzi się różnie ale mniej więcej z 4-5 razy w ciągu nocy 20-6, wiec nie nastawiam sobie budzika ;p Moja starsza damesa po miesiącu zaczęła przesypiac cała noc o_O była kulka wiec nie budziłam jej nie czułam takiej potrzeby ;)

My dzisiaj ciężki dzień mała marudna bardzo, dobrze że niedziela i tatuś w domu. Od 16 placzliwa a od 18 płacz taki jakby ją ze skóry obdzierali. Dopiero niedawno udało się mi ją uśpić. Mam nadzieje ze noc będzie spokojna.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kulka nie pomogę za bardzo bo u nas to badanie wyszło ok przy jednym i drugim od razu... Ale widać położne wiedzą co mówią, mam nadzieję, że jak powtórzycie badanie to będzie już ok.

Moja zjadala z dwóch i czasem jest ok a czasem jeszcze butelką musi dopchac...

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja ogólnie nigdy nie miałam tak by mi jakieś z mojej trójki wyjadla wszystko z piersi ale może wszystko przede mną.
Tak samo jak myślałam że nigdy mi pęcherz pewnie nie pęknie a tak fajnie by było ;p
No i pękł teraz z mala i wcale tak fajnie nie było...

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry