reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja ogólnie nigdy nie miałam tak by mi jakieś z mojej trójki wyjadla wszystko z piersi ale może wszystko przede mną.
Tak samo jak myślałam że nigdy mi pęcherz pewnie nie pęknie a tak fajnie by było ;p
No i pękł teraz z mala i wcale tak fajnie nie było...

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie też pękł pęcherz. Na łóżku [emoji23] nawet nie sądziłam, że dam radę tak szybko z niego wystrzelic do łazienki (łazienkę mam w sypialni na szczęście). Torbę pakowalam z ręcznikiem między nogami....
iskierka wspolczuje ale to juz ostatnie dni w dwupaku :-* !

Co się z Anią dzieje? chyba dawno się nie odzywała.

Jezdzicie z maluchami na dlugie spacery takie 1 godz? Ja czekam az bedzie cieplo ale dzis juz chyba nie wytrzymam i wezmę malutka bo mam duzo spraw na mieście. ..
Tylko nasluchalam się że jeszcze za wcześnie i że dziecko się przeziębi :-\
My spacerujemy różnie, nie pilnuje czasu :)
No Ania bardzo dawno się nie odzywała, ciekawe co tam u niej.

My dzisiaj po kontroli, Tosia przekroczyła wagę urodzeniowa :) wreszcie, bo przestraszyła nas trochę tym spadkiem wagi.

Lece odciagnac jej kolacje ;)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wiem czy ma mam nadzieje ze nie. Ogólnie ten płacz co wieczór poza tym dostała krostki na ciele i buzi. Do lekarza jedziemy w piątek tu na mojej kochanek wiosce nie mam pediatry [emoji24]

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Babymamusia
Wody odchodzą jak pęknie pęcherz, z jednym i drugim miałam przebity. Tu wody ze mnie chlusnely :D
No strzeliłam a raczej moja mama się zbuntowala [emoji14] bo jej mama (moja babcia) tez z 12 kwietnia :D tylko ta moja mamita taka odosobniona z 1 grudnia [emoji14]
Co do tego ze wiem bo już trzecie to nie tak jest do końca. Młoda jest zupełnie inna niż starsze moje szkodniki. Tamte to były aniołki a ta daje się we znaki mam nadzieje ze będzie równowaga i jak te teraz nadrabiaja to Milla będzie grzecznym dzieckiem później ;)

Iskierka
Powodzenia ;)
Co do klucia mnie ta kulo parę dni wieczorów aż 8 tak zakulo ze wody odeszły ;)

Moja dopiero zasnęła
Dzisiaj miała hiperaktywny dzień. Marudzila ale bez cowieczornych histerii, od wczoraj wyeliminowałam nabiał z diety kurcze będzie mi mega źle jak okaże się że to jej szkodzilo. Ja w ogóle nie jestem mięsna w mojej diecie zawsze dominował nabiał.



Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi teraz peknal ze smiechu :D za kazdym razem jak sie smialam to wody chlustaly.

Ratunku, znowu mega nawal mleka. :(
 
Co u mnie...wiadomo są tez gorsze chwile...mały w nocy spi po godzinie półtorej. Jak o 5 rano sie obudzi to dopiero o 11 idzie spać...jak go nakarmię to zaśnie i jak go przełożę do spania do takiego kosza wiklinowego na bujaku to momentalnie sie budzi i zasypia potem na rękach, chce być ciagle noszony... a głodomorek z niego straszny, ale widać ze rośnie jak na drożdżach...ja nie mam kiedy odpoczywać a krocze tak boli ze szok i miejsce koło tylka gdzie szyta byłam... do tego przedwczoraj wyczułam zgrubienie koło lewej nerki a wczoraj zaczęła mi nerka dokuczać i obawiam sie ze znowu sie zacznie...w środę jadę z mężem paszport małemu wyrobić...a tak to mały non stop sie śmieje i bardzo ciekawy świata jest...
 

Załączniki

  • IMG_0842.JPG
    IMG_0842.JPG
    914 KB · Wyświetleń: 149
Co u mnie...wiadomo są tez gorsze chwile...mały w nocy spi po godzinie półtorej. Jak o 5 rano sie obudzi to dopiero o 11 idzie spać...jak go nakarmię to zaśnie i jak go przełożę do spania do takiego kosza wiklinowego na bujaku to momentalnie sie budzi i zasypia potem na rękach, chce być ciagle noszony... a głodomorek z niego straszny, ale widać ze rośnie jak na drożdżach...ja nie mam kiedy odpoczywać a krocze tak boli ze szok i miejsce koło tylka gdzie szyta byłam... do tego przedwczoraj wyczułam zgrubienie koło lewej nerki a wczoraj zaczęła mi nerka dokuczać i obawiam sie ze znowu sie zacznie...w środę jadę z mężem paszport małemu wyrobić...a tak to mały non stop sie śmieje i bardzo ciekawy świata jest...
I co Anula , na piersi jesteście? Udało się, czy mieszane karmienie? Słodki ten Twój synek :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I co Anula , na piersi jesteście? Udało się, czy mieszane karmienie? Słodki ten Twój synek :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Staram sie go tylko na piersi ale czasem małemu to nie wystarcza...do tego tak główka rusza ze czasem mam wrażenie ze mu sutki odgryzie... No wiem ze słodki, mój mały aniołek...zdecydowaliśmy z mężem ze na drugie dajemy mu muhammad wiec jest Gabriel muhammad... w końcu musimy pogodzić jego kulturę i tradycje z moja...
 
Staram sie go tylko na piersi ale czasem małemu to nie wystarcza...do tego tak główka rusza ze czasem mam wrażenie ze mu sutki odgryzie... No wiem ze słodki, mój mały aniołek...zdecydowaliśmy z mężem ze na drugie dajemy mu muhammad wiec jest Gabriel muhammad... w końcu musimy pogodzić jego kulturę i tradycje z moja...
Super, że się karmicie :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co u mnie...wiadomo są tez gorsze chwile...mały w nocy spi po godzinie półtorej. Jak o 5 rano sie obudzi to dopiero o 11 idzie spać...jak go nakarmię to zaśnie i jak go przełożę do spania do takiego kosza wiklinowego na bujaku to momentalnie sie budzi i zasypia potem na rękach, chce być ciagle noszony... a głodomorek z niego straszny, ale widać ze rośnie jak na drożdżach...ja nie mam kiedy odpoczywać a krocze tak boli ze szok i miejsce koło tylka gdzie szyta byłam... do tego przedwczoraj wyczułam zgrubienie koło lewej nerki a wczoraj zaczęła mi nerka dokuczać i obawiam sie ze znowu sie zacznie...w środę jadę z mężem paszport małemu wyrobić...a tak to mały non stop sie śmieje i bardzo ciekawy świata jest...
Ladniutki [emoji6][emoji7] a spróbuj może mu muzykę puszczać jak go odkladasz? I go w kocyk opatul. Może ma za cicho. Trochę lipa żebyś tak się nie wysypiala.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ladniutki [emoji6][emoji7] a spróbuj może mu muzykę puszczać jak go odkladasz? I go w kocyk opatul. Może ma za cicho. Trochę lipa żebyś tak się nie wysypiala.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Puszczam mu chorały gregoriańskie bo one najbardziej uspokajają dzieci, a co do opatulania nie wchodzi w grę, bo on nie lubi nawet być przykryty a co dopiero zawinięty, on musi mieć spowode ruszania nóżkami inaczej jest płacz, nawet jak zasypia to muszę odczekać chwile i dopiero go przykrywam bo inaczej mi sie obudzi, dzisiejsza noc nawet dosyć spokojna była, nie marudził ani nic maz przebrał mu papmersa, co prawda za 15 min musiałam go przebrać znowu bo kupkę zrobił i miał body mokre( maz małe mu pampersa zapiął) najlepiej mu sie spi na spacerze. Tylko coś mi ostatnimi czasu za często kicha, muszę jutro zadzwonić do przychodni czy juz mu lekarza przypisali i musiałabym sie przejść z małym.
 
Do góry