reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Moja przed. Więc musimy się przebrać co by z brudna pielucha nie siadać do stołu ;) a to frustruje i potem rzuca się na cyca jak tygrys
[emoji23]

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie to samo jak tygrys dosłownie. Malec tylko by ssal i ssal nie wiem jak go uspokoić. On czasem nie je tylko poprostu ssie. A tu nawet jeszcze nie ma tego właściwego mleka a prince Oliver lubi przed i w trakcie zmiany pieluszki jeszcze raz [emoji23]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Krol Julian przyszedl na swiat o 3
Waga 3940 dlugosc 59cm

Pierwszy porod byl latwiejszy, krotszy i mniej bolesny. Ale najwazniejsze ze juz po
Gratuluję [emoji323]
U mnie to samo jak tygrys dosłownie. Malec tylko by ssal i ssal nie wiem jak go uspokoić. On czasem nie je tylko poprostu ssie. A tu nawet jeszcze nie ma tego właściwego mleka a prince Oliver lubi przed i w trakcie zmiany pieluszki jeszcze raz [emoji23]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Moja musiała cumla dostać. Bo też chcę ssać a nie chce żeby leciało. Teraz też pojadla i śpi.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi właśnie też przeszło przez myśl żeby smoczek.. ale jeszcze się postaram obejść bez.. zobaczymy jak nam to wyjdzie.

Chociaż wczoraj długo malec się nie domagał cyca i to raczej był powód jego lapczywosci na wieczór. [emoji108]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mama_90 gratulacje![emoji8] dlugi chlopak[emoji1]

Ja jak bd masakrs i zeby nie wisiec na cycu jako smoku chyba go dam.no jakos pozniej sie nauczy ze nie wolno

f2w3d5qp85p79npu.png
 
Za mną ciężka noc. Skurcze mnie obudziły. Były nieregularne i bolesne ale nie strasznie. Zdążyłam 2 nospy i 2 godziny przespalam. Potem od nowa ale rzadkie co 20 min. Najgorsze, że nie wiem czy to "te skurcze" czy przepowiadajace. Chyba poszukam u siebie w mieście gdzie robią prywatnie kg i się wybiorę. Zaraz idę na pobranie krwi. Jestem ciekawa czy dojadę czy mnie znowu skurcze nie złapią
 
Krol Julian przyszedl na swiat o 3
Waga 3940 dlugosc 59cm

Pierwszy porod byl latwiejszy, krotszy i mniej bolesny. Ale najwazniejsze ze juz po
gratulacje ! <3 jak się miewają mamusia i maluszek?

U nas dziś skończony 38 tydzień :) , o porodzie ani widu, ani słychu... refluks męczył wieczorem wraz z wymiotami, ech :/
 
reklama
Do góry