reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

ja tam tez jestem zwolenniczką cc.. w ogole nie oceniam jak ktos decyduje sie z wlasnej woli. indywidualna sprawa i tyle ;)

popieram ewciiik.. Ania wyluzuj troche i znajdz jakikolwiek pozytyw w swoim zyciu bo mam wrazenie ze jestes permanentnie nieszczesliwa.. Twoje zycie w Twoich rękach, tylko i wyłącznie Ty masz wpływ jak będzie się toczyło..
 
reklama
Dziewczyny pamiętacie jak mówiłam o mojej testowej i jej reakcji.

Jej córka też jest teraz w ciazy z 2gim dzieckiem i chce żeby ponownie była przy porodzie (lipiec 2017).

No i ona taka ucieszona. I jej mówię że jak chce to może być przy moim że ja przeprosilam że nie zaproponowalam wczesniej ale nie pomyślałam ze ktoś może chcieć.
No i w sumie tak sobie pogadalysmy fajnie. Ona zapytała mnie czy moja mama nie będzie zazdrosna że nie może być ze mną bo ona tak pomyślała.
Ja mówię że moja mama akurat jest typem osoby która nie może patrzeć na porody itp. I nawet jakby mogla to by nie byla.. I się ucieszy że ktoś mnie wspiera.

Babeczka normalnie mi się poplakala ze szczęścia zaczęła mnie przytulać i w ogóle bardzo miło mi się zrobiło [emoji4][emoji173]

Jeżeli chodzi o komfort że będzie patrzeć to ja akurat się tam nie wstydzę ogólnie więc jak zobaczyłam że ja to tak ucieszyło to mnie też to cieszy [emoji1]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pamiętacie jak mówiłam o mojej testowej i jej reakcji.

Jej córka też jest teraz w ciazy z 2gim dzieckiem i chce żeby ponownie była przy porodzie (lipiec 2017).

No i ona taka ucieszona. I jej mówię że jak chce to może być przy moim że ja przeprosilam że nie zaproponowalam wczesniej ale nie pomyślałam ze ktoś może chcieć.
No i w sumie tak sobie pogadalysmy fajnie. Ona zapytała mnie czy moja mama nie będzie zazdrosna że nie może być ze mną bo ona tak pomyślała.
Ja mówię że moja mama akurat jest typem osoby która nie może patrzeć na porody itp. I nawet jakby mogla to by nie byla.. I się ucieszy że ktoś mnie wspiera.

Babeczka normalnie mi się poplakala ze szczęścia zaczęła mnie przytulać i w ogóle bardzo miło mi się zrobiło [emoji4][emoji173]

Jeżeli chodzi o komfort że będzie patrzeć to ja akurat się tam nie wstydzę ogólnie więc jak zobaczyłam że ja to tak ucieszyło to mnie też to cieszy [emoji1]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
zazdroszcze tesciowej ;)
mi moja zapowiedziala ze tydzien urlopu wezmie zeby mi pomoc.. z jednej strony milo a z drugiej ona wszystko narzuca i mowi co jak robic i wszystko wie najlepiej..
najwyzej ją pogonię :)
bede juz mieszkala na swoim a nie u niej wiec nie bedzie mi tak glupio no i wiecie.. hormony pociazowe xD
 
poza tym te pierwsze dni to takie poznawanie sie z maluchem.. nie mam ochoty na uzeranie sie z nia a z drugiej strony nie mam zadnego doswiadczenia przy dzieciach..
 
Dzis sie spakuje, chociaz ja zawsze mam na wszystko czas :p jakos nigdy niczym sie nie stresuje.

Miednica mi sie rozchodzi strasznie mnie przy lewym posladku kuje.

Schody masakra w domu pralnie mam na samym dole i jak mam na pietro to niesc to jak wyprawa w gory :p
 
Hej :)

My dzisiaj wizytujemy, aż się boję... mam nadzieję,że waga nie będzie bardzo duża i dam radę urodzić SN...

aga6 moja teściowa chciała wziąć urlop, ale my pierwsze dni/tygodnie chcemy sami z dzieckiem spędzić, potem niech przyjeżdżają ;) będę w połogu nieogarnięta, nie chce żeby mi tu dużo ludzi się kręciło po chacie :D

Plus wszystkiego, że cukry mi się unormowały, chyba inaczej organizm zaczął pracować już z czego się bardzo cieszymy :)

U mnie żadnych skurczy nie ma, refluks coraz większy, spojenie boli, w nocy 2 razy na siku to tak źle nie jest, ale obracanie się na boki i wstawanie z łóżka dramat :p odliczam do porodu, jak głupia, a tak się zaczynam bać, że masakra....
 
Mam nadzieję że moja nie będzie aż taka uciążliwa.
Mam ten komfort że mogę udać że tesciowej nie rozumiem [emoji23][emoji23][emoji23] haha I robić swoje. [emoji38][emoji38][emoji38]

Moja mamuśka przyjeżdża w maju (na 20dni) z siostrą i moim chrzesniakiem (na 7dni). Już się nie mogę doczekać [emoji7][emoji173] nie widziałam ich od wakacji [emoji7]

Dalej mam te skurcze mocniejsze. I mały wywalił mi nozki na żołądek że nawet herbatka imbirowa nie pomaga na refluks.[emoji21][emoji21][emoji21]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Daj znac Paulyna jak po wizycie i trzymam kciuki za Was:)

Babymamusia super ze tak sie dogadalyscie:)
U Nas dzisiaj pięknie pewnie na jakiś spacer pózniej polecimy.

Co do odwiedzin to ja już zapowiedziałam, ze na spokojnie. Na szczęście tam gdzie rodzę wizytować moze 1 osoba i to w konkretnych godzinach. Zobaczę tez jak sie będę czuła.
 
reklama
Mam pytanie do Was. Do szpitala mam zabrać kaftaniki dla dziecka, których ja nie mam ani jednego:/ czy myślicie ze mogę to wymienić na body? Czy sztywno sie tych list trzeba trzymać?
Jak coś będę dzwonić do nich albo kupię.
 
Do góry