reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Hej.
Juz prawie mam kuchnie :) juz bliżej końca niż dalej. Teraz.trzeba zaś w szafki wszystko pokładac....gdzie ja to zmieszcze? [emoji23]

Wy tu do porodu a ja właśnie do laboratorium jadę krwi upuścic. Jutro wizyta u gina. Po drodze ze szpitala kupie farbę do włosów bo juz gigantycznym odrostem strasze i może paczkę pampersow dokupie.
Miłego dnia i kciuki za Was :*

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam pytanie do Was. Do szpitala mam zabrać kaftaniki dla dziecka, których ja nie mam ani jednego:/ czy myślicie ze mogę to wymienić na body? Czy sztywno sie tych list trzeba trzymać?
Jak coś będę dzwonić do nich albo kupię.
u mnie chcieli zestaw kaftan i pół śpiochy, ale ja mam spakowane body i pajace ;)

Idę zaraz do łazienki walczyć z goleniem :p ech ech ciężko będzie
 
Mam pytanie do Was. Do szpitala mam zabrać kaftaniki dla dziecka, których ja nie mam ani jednego:/ czy myślicie ze mogę to wymienić na body? Czy sztywno sie tych list trzeba trzymać?
Jak coś będę dzwonić do nich albo kupię.

Chodzi o to, żeby było w co ubrać dziecko. Czy wolisz pajac czy body i pół śpiochy czy śpiochy i kaftanik to już Twój wybór, ważne by ilość kompletów się zgadzała w miarę. Ta lista to tylko sugestia.
 
Paulyna powodzenia na wizycie. Fajnie ze cukry już ok. A golenie tak ciężka sprawa:-D
Babymamusia fajnie, że zaproponowała teściowej obecność przy porodzie. Ja bym nie chciała ze swoją rodzic, ona najmądrzejsza i wolę wszystko sama. Zresztą ja itak cc.

Ewciik ja mam body i pajace. Nie lubię polspiochow i kaftanow. Moim zdaniem nie powinnaś mieć problemów z tego powodu w szpitalu.

Co do cc. Nie jest takie źle. Ja szybko dochodziłam do siebie. Nie mam porównania z porodem sn ale jak patrzyłam na te kobiety rodzące to było mi ich szkoda.
 
Mam pytanie do Was. Do szpitala mam zabrać kaftaniki dla dziecka, których ja nie mam ani jednego:/ czy myślicie ze mogę to wymienić na body? Czy sztywno sie tych list trzeba trzymać?
Jak coś będę dzwonić do nich albo kupię.
u mnie bylo info ze kaftaniki lub body.. biore body
 
Ja kaftaniki mam po bratu co mi mama wysłała,ale to zamierzam ubierać z polspiochami do spania małemu...ja tu w sklepach wogole nie widziałam kaftaników dla dzieci...ja juz po porannym prysznicu bo od dwóch tyg mnie tak wody oblewają ze szok...dziś mój małżeński postanowił troszkę mi prawe biodro skopać...i ani myślał troszkę przestać, dopiero po prysznicu sie troszkę uspokoił...ja juz po małym przemeblowaniu...a na 13 mam wizytę u konsultanta...zobaczymy co zdecyduje,bo dziś ma sie okazać czy będę mieć cc czy sn...a do tego jeszcze tu pada...brrr
 
Tak tak lista to sugestia.. ja biorę body i pajacyki. W ogóle nie wiem jak w Pl teraz. Bo mi siostra mówiła że jej dziecko ubrali w szpitalne ciuszki od razu po porodzie. (6lat temu). I swoje musiała mieć tylko na wyście.

A tutaj wyczytałam na forum mamy uk żebym właśnie wzięła więcej spioszkow/bodow bo często te po porodzie się ubrudza i żeby one nie były "te najlepsze". Dlatego dopakowalam pajacyki.

Ja to się podniecam jak nie pada [emoji23] Ania.. długo w UK jesteś?

Wiecie że marzec to wg mnie najlepszy okres do rodzenia.. wiosna za pasem i zacznie być ciepło spacerki, słoneczko doda energii by wrócić do siebie i jeszcze zdążymy dupe uzgrabnic przed latem l.. macierzynski w lato wolne [emoji13] żyć nie umierać [emoji16][emoji16][emoji111][emoji108]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Dziewuszki.
Jak tam rodzące? Ucichły to może już się akcja toczy w szpitalu :D kciukiii !!!

Ja też mam dzis wizytę, sprawdzimy ile mała waży i ile matka waży:/ ugh
Odebrałam wyniki: gbs + :/ super, czystość pochwy też do d...ale ja to od samego początku ciąży mam infekcję i żadna Nystatyna ani nic nie działa :/ przed ciążą takich kwiatków nie miewałam wcale. Eh aż wstyd do lekarza z takimi wynikami pójść :p ;)

Mam nadzieję, że szyjka się już skróciła i jest jakieś rozwarcie bo chcę już rodzić !! :)

Babymamusia może się coś zaczyna :) który to tydzień u Ciebie?
 
Do góry