reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Wróciłam. Gorąc dzisiaj jak nie wiem. Aż się spociłam. Oczywiście zmęczona jak nie wiem, a zaliczyłam tylko szpital, Rossmana i ośrodek zdrowia. Kupiłam sobie farbę do włosów i oby kurka wyszła jasna :wściekła/y:
 
reklama
U mnie wyglądało to tak. O 13 dostalam tak silnych skurczy ze nie dawalam rady, poszłam na badanie a tam rozwarcie na palec. O 16 dopiero się salka zwolniła, prosilam o znieczulenie, ale zanim zrobili potrzebne badania to znieczulenie dostalam przed 18. Tak naprawdę do znieczulenie nie miałam sił żeby chodzić, takze nic nie cwiczylam z tego co mi w szkole rodzenia pokazali. Po znieczuleniu bajka. Zero odczuwania skurczy, pospacerowalam i rozwarcie na 7 palcy miałam o 19. Dostalam druga dawkę znieczulenia, ale niestety było juz za późno i lekarz zadecydował ze cesarskie bo dzidziusiowy tętno zaczęło spadać.
A jak uslyszalam płacz dzidziusia to byłam najszczesliwsza kobieta na ziemi. Powodzenia dziewczyny, ten maluszek jest wart wszystkiego:) jak macie jakieś pytania to pytajcie;)
 
Tak tak lista to sugestia.. ja biorę body i pajacyki. W ogóle nie wiem jak w Pl teraz. Bo mi siostra mówiła że jej dziecko ubrali w szpitalne ciuszki od razu po porodzie. (6lat temu). I swoje musiała mieć tylko na wyście.

A tutaj wyczytałam na forum mamy uk żebym właśnie wzięła więcej spioszkow/bodow bo często te po porodzie się ubrudza i żeby one nie były "te najlepsze". Dlatego dopakowalam pajacyki.

Ja to się podniecam jak nie pada [emoji23] Ania.. długo w UK jesteś?

Wiecie że marzec to wg mnie najlepszy okres do rodzenia.. wiosna za pasem i zacznie być ciepło spacerki, słoneczko doda energii by wrócić do siebie i jeszcze zdążymy dupe uzgrabnic przed latem l.. macierzynski w lato wolne [emoji13] żyć nie umierać [emoji16][emoji16][emoji111][emoji108]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
tez uwazam ze marzec to najlepszy moment :d nie wyobrazam soboe byc w ciazy zaawansowanej w srodku lata.. golenie nog by mnie wykonczylo :p
teraz to sie gole jak juz jest masakra albo jak ide na wizyte :p
 
U mnie wyglądało to tak. O 13 dostalam tak silnych skurczy ze nie dawalam rady, poszłam na badanie a tam rozwarcie na palec. O 16 dopiero się salka zwolniła, prosilam o znieczulenie, ale zanim zrobili potrzebne badania to znieczulenie dostalam przed 18. Tak naprawdę do znieczulenie nie miałam sił żeby chodzić, takze nic nie cwiczylam z tego co mi w szkole rodzenia pokazali. Po znieczuleniu bajka. Zero odczuwania skurczy, pospacerowalam i rozwarcie na 7 palcy miałam o 19. Dostalam druga dawkę znieczulenia, ale niestety było juz za późno i lekarz zadecydował ze cesarskie bo dzidziusiowy tętno zaczęło spadać.
A jak uslyszalam płacz dzidziusia to byłam najszczesliwsza kobieta na ziemi. Powodzenia dziewczyny, ten maluszek jest wart wszystkiego:) jak macie jakieś pytania to pytajcie;)

Gratulacje! :)
 
Powodzenia wizytujacym. Ja na szybko wpadlam nadrobic bo od rana siedze nad praca mgr.ambitny plan dzisiaj skonczyc ewentualnie jutro rano. Zobaczymy ile uda mi sie usiedziec przy kompie bo teraz to mi sie tak slac chce ze szok...

Milo ze tesciowa taka reakcja. Ja swojej bym nie chciala. W ogole przy porodzie jedynie P. Swojej nawet nie pokaze jak karmie dziecko pierscia o ile bd kp. Tylko przy P na legalu a tak to juz wiem ze zle sie bd czula jak ktos bd patrzyl to mam pieluszki wieksze do zakrycia.

Taka cudowna pogoda a ja w domu przed kompem...ehh..do ogrodka by czlowiek chociaz wylazl z piesami. Tak to szybko je wysiusialam i do domu powrot...

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Justyna gratulacje !!

To prawda marzec to idealny czas na poród córkę rodziłam w październiku było jeszcze w miarę ok ale od listopada to upychanie do wózka zimno w cholerę krew mnie zalewała. Teraz juz nie moge sie doczekać jak bedzie fikał girkami w lato :)

Kleinekatia czyżby sie zaczęło ? Jesli tak to trzymam mocno kciuki!!'
 
Rownież trzymam kciuki:)

MamaNS ja tez miałam w piątek pobierany GBS i tak jak mi Paulyna poleciła sama zaniosłam do laboratorium i tam mi Pani powiedziała, ze wyniki tylko osobiście, ze nie bedzie ich online. Wiec tez czekam:)

Ja sie nigdy tak nad tym nie zastanawiałam w którym miesiącu najlepiej rodzic, ale w sumie rzeczywiście racja z ta pogoda:p
Ja w ciąży bardzo zle znoszę ciepło wiec pewnie byłoby mi ciężej w lecie, ale nie planowałam pod tym katem ciąży :p
 
reklama
Do góry