reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja planuje body z długim kaftanik śpioch i na to misia kombinezon chyba ze bedzie bardzo bardzo zimno to wtedy welurowy pajac pod to.
Ja z córka miałam podobny zestaw i położna szykując nas do domu sama wiedziała co wybrać ;)
 
reklama
Ja zapomniałam ze ten śpiworek co mam na wyjście to nie będę miała możliwości jak małego w pasy w nosidełko zapiać...wiec wczoraj tak siedzę i mysle i stwierdziłam ze ubiorę małego w pajaca i na wierzch ubiorę mam takie kompleciki sweterek jakby na rękach robiony i spodnie a w nosidle mam specjalny śpiworek wiec małemu zimno nie będzie
 
Ja planuje body z krótkim na to pajac albo body i na to grubszy pajac. Okryje maluszka kocykiem i tyle. Oczywiście czapa;)
 
reklama
Do góry