reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja teraz ciagle cos slodkiego musze zjesc a najlepsze ze Potem mi Nie dobrze, dlatego staram sie w małych ilościach...skolei bardzo lubię żelki te haribo i maoam staram sie je szczególnie w niewielkich ilościach po potem czuje sie taka ociężała...
 
reklama
Hej :)

Do mnie prawie ostatnie paczki poprzychodziły w tym tygodniu z pokrowcami, koszulami do porodu, z apteką, czekam na ostatnią w przyszłym tygodniu.
Wygraliśmy z mężem też Szumisia :D bardzo się cieszymy za zdjęcie brzuszka, które zrobiliśmy także też czekamy na nagrodę naszą <3

Dzisiaj byłam z koleżanką na kawie i ciastku, przez cukrzyce unikam takich rzeczy raz na tydzień powiedzmy, że sobie pozwalam. Ledwie wróciłam do domu, normalnie armagedon w wc :p Tak, jak po kilka dni nic, to dzisiaj chyba wszystko poszło, ale bałam się, że to jelitówka...

W poniedziałek mam wizytę u ginekologa, w czwartek natomiast u diabetologa. Chyba opanowałam te cukry w miarę poranne, myślę i mam ogromną nadzieję, że jednak insuliny nie będzie.
W poniedziałek kończymy też szkołę rodzenia już, fajnie było :)

W środę przyjeżdżają moi rodzice do nas i w czwartek wrócę z nimi do rodzinnego domku :) Zostanę na tydzień, szybciej czas mi zleci do porodu :D
 
Ja przy swojej dwójce używałam Katarka i jest genialny. U mnie to must have przy małych dzieciach.
Aniu popieram wszystko zajęte. Dobrze mowi;-)
ja tez katarka zamówiłam do noska, bo polecany :)

Oj mnie też ciągnie w tej ciąży do słodyczy. Nie ma dnia, żebym nie zjadła czegoś słodkiego. Starałam się zastępować słodycze owocami, ale efekt był taki że jadłam jedno i drugie. Teraz właśnie pożeram bombonierke a zaraz idę robić naleśniki z serem polane sosem truskawkowym.
mnie też mega ciągnie do słodkiego, ale przez cukrzycę niestety... miewam przez to strazne humory i napady złości :(
 
mnie najpierw ograniczył refluks w jedzeniu wielu rzeczy, a potem te cukry...
no, ale na zdrowie mi to wychodzi i schudłam :p więc jakieś plusy można znaleźć
refluks tez czasem mam :o paskudztwo.. ale po prostu pojedzeniu klade sie w pół siadzie :p
 
no ja mam refluks po wszystkim i budzi mnie w nocy ;) a po posiłku nie kładę się nigdy, dużo się ruszam, po obiedzie spacer z psem ;) po kolacji jakieś ćwiczenia na piłce
 
Hej Dziołchy :*

Któraś już spakowana do szpitala?
Co bierzecie na wyjście ze szpitala dla Maluszków? Chciałam już ogarnąć torbę do szpitala ale jestem zielona w kwestii ubierania dziecka...co z czym, ile warstw...?

Help :)
 
reklama
Ja tak powoli pakuje kosmetyki spakowane zostaly tylko ubranka. Musze wyprac jeszcze i wyprasowac, ja na wyjscie na pewno body krotkie na to pajac i kombinezonik cieplejszy. A tak to ubierac bede albo body krotkie i pajac albo dlugie body i polsiochy. Pamietam jak z pierwszym lezalam w szpitalu to on nawet w samym krotkim body lezal bo bylo strasznie goraco. A ja mam pytanie moze ktoras sie zna na zylakach. Nigdy nie mialam a dzis patrze ze na udzie jak dluzej postoje to 0,5cm zyly mi zaczyna wystawac jak usiade to sie chowa jak wstane to chwile poczekam i zaczyna wystawac i byc cieple w tym miejscu. Tak sie zylaki robia? Czy moze cos mi sie tam zatyka?
 
Do góry