reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

No Paulyna wymiotłas konkurencje:)
Tez bym Ciebie wybrała.
Mama90 jak tylko masz pomysł to bierz udział kciukasy będę trzymać!
 
reklama
Moja Ewcia chyba się przekręciła i jest znów bokiem...jak siedzę to plecy/pupę wypina po lewej stronie brzucha, a nogi wyciąga całkiem zaraz nad moim prawym biodrem...
 
Ja teraz muszę sie zdrzemnąć na troszkę aby nie chodzić padnięta cały dzień...bo jak mój maz wrócił po ok6 to juz do 8 nie spałam potem tylko godzinę bądź dwie ale to był taki czujny sen bardziej...
 
Paulyna piekne zdjecie!

Chyba tez wezme udzial w konkursie.
dziękuję :*
bierz udział koniecznie, kto wie, a co miesiąc wybierają zwycięzcę :)

No Paulyna wymiotłas konkurencje:)
Tez bym Ciebie wybrała.
Mama90 jak tylko masz pomysł to bierz udział kciukasy będę trzymać!
dziękuję :*
Paulyna gratulacje :)
dziękuję :*

My dziś od rana robiliśmy z mężem sesję domową brzuszkową, bo potem wyjeżdżam i 2 weekendy nam wypadną, a jednak już coraz mniej czasu na fotki :)
Czekam niecierpliwie na obiadek <3
 
reklama
Do góry