reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ja czyje różnie ruchy dziecka od mocnych kopniaków że potrafię nawet czasami podskoczyć [emoji4] do delikatnych kopniaczkow, muśnięć i obierania. Czasem patrzę na brzusio jak Kaja rozpycha się w brzuszku a ja tego nie czuję tylko widzę [emoji4]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej!
Kama ale burak z twojego lekarza :/ faktycznie może warto rozważyć zmianę :/

Myślimy nad nową sypialnia - odmalowac i meble zmienić. Ale coś nam się finansowo nie spina [emoji14] za duży podatek w styczniu mamy do zapłacenia a niestety nie wszyscy klienci chcą płacić w terminie :/

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dlaczego reagujesz agresywnie? Przecież kopniaki zaliczają się do ruchów, więc nie rozumiem o co chodzi.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Czytanie ze zrozumieniem. Czy ja powiedziałam, że nie ? Ale ktoś mi tu na siłę próbuje wmówić, że czuję INNE ruchy. Czytaj przeciąganie rozciąganie itp.
Nie ma tu żadnej agresji
 
No to już Słyszysz. Nie czuje żadnych ruchów. I sorry, ale nie mam 100 kg na wadze. Czuję tylko kopniaki i to te mocne.

I trochę dziwne jest, moim zdaniem, porównywanie siebie czy swojego dziecka do innych. To że Ty czujesz nie znaczy, że ja musze. Ja mam łożysko na przedniej ścianie. Czy to znaczy , ze tez je musisz mieć ? To, że Twoje dziecko właśnie się przeciąganie tzn, że moje też teraz musi?
Przeczytaj proszę artykuł z mamą ginekolog zrozumiesz o czym mówię. ...

Kopniaki to tez ruchy i o to mi chodzi :D ale dobra, masz rację, nie czujesz ruchów ;)
 
Ania pisała, że jest w 28 tygodniu. No to chyba wiadomo, że trzeba do liczenia podchodzić indywidualnie
i nie oczekiwać od dzieciątka, że będzie ciągle boksować skoro wcześniej to mu się nie zdarzało.

To chyba lepiej się obserwować i reagować?

Westaice, a w którym tygodniu jesteś? Ja mam wrażenie, że im dalej tym bardziej wyczuwa się różnego typu ruchy dziecka.
To się chyba nie rozumiemy. Albo ja nie czytam. Twój pierwszy post, w którym piszesz o różnych ruchach. i do tego się toczy, a nie kopniaków. :p
 
To się chyba nie rozumiemy. Albo ja nie czytam. Twój pierwszy post, w którym piszesz o różnych ruchach. i do tego się toczy, a nie kopniaków. :p

Nom chyba musimy się obie przeczytać jeszcze raz od początku do końca :p A najlepiej to skończyć już ten temat ;) chodziło tu ogólnie o liczenie jakichkolwiek ruchów (do których zaliczają się kopniaki)
i wyłapaniu sytuacji kiedy dziecko w ogóle nie daje znaku życia. A że każda czuję inaczej, to u jednej jest to smyranie, a u drugiej kop. I TYLE ! FINITO ! :p
 
reklama
No niestety nie...gdyby maz miał wolne to nie byłabym sama ale szef mu wolnego nie da...mam nadzieje ze nie zwariuje sama...
Aniu a nie ma tam jakiejś Polonii z która byś mogła nawiązać kontakt? Tak żeby powiększyć krąg znajomych? Mialabys też jakieś wsparcie na miejscu! Bo z tego co piszesz to planujecie tam zabrać na dłużej, to Ci się taka grupa przyda!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry