reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja w 13 tyg ciąży ważyłam 65 kg teraz mam 28 tydz i dziś waga u położnej wskazywała 67 mówiła ze widać ze maluszek rośnie potem kolejny raz musiałam mocz do badania oddać i dziś nie było w nim obecności krwi ale kolejne badania krwi dlaczego ostatnio krew w moczu test z glukoza podobno prawidłowo wyszedł serduszko pije jak dzwon od maluszka ale na temat cesarki muszę w poniedziałek z konsultantem gadać bo to on decyduje na temat rodzaju porodu wiec wszystko muszę mu wytłumaczyć przy okazji mam termin scanu i zobaczymy jak mały jest ułożony i czy wszystko ok a nawet tych skurczu ostatnio nic nie powiedziała mówiła ze to normalne ze sie skurcze juz pojawiają...do tego sie upewnimy co do płci bo ostatnio jedynie usłyszeliśmy ze to chłopak ae na monitorze nic widać takiego nie było
 
reklama
Dziewczyny mam dzisiaj jakiś słaby dzień. W nocy nie mogłam spać A dziś od rana jestem jakas słaba, na nic nie mam siły, najchętniej wogole nie wstawalabym z łóżka... Dodam ze jestem raczej aktywna osobą... też wam się to zdarza?
 
Dziewczyny mam dzisiaj jakiś słaby dzień. W nocy nie mogłam spać A dziś od rana jestem jakas słaba, na nic nie mam siły, najchętniej wogole nie wstawalabym z łóżka... Dodam ze jestem raczej aktywna osobą... też wam się to zdarza?
Tak, zdarza się.
Ponieważ również należę do osób bardzo aktywnych, które mają milion zajęć, podejrzewam, że organizm daje do zrozumienia, aby troszkę zwalniać i czasem wrzucać już na luz. I stwierdziłam, że czasem odpuszczenie pewnych zajęć bardzo pomaga :)
Ponadto w ciąży nasilił mi się jeszcze problem gorszego samopoczucia przy spadku ciśnienia atmosferycznego. Im szybciej spada ciśnienie, tym bardziej senna jestem i mniej chętna do podejmowania jakichkolwiek czynności.
 
Tak, zdarza się.
Ponieważ również należę do osób bardzo aktywnych, które mają milion zajęć, podejrzewam, że organizm daje do zrozumienia, aby troszkę zwalniać i czasem wrzucać już na luz. I stwierdziłam, że czasem odpuszczenie pewnych zajęć bardzo pomaga :)
Ponadto w ciąży nasilił mi się jeszcze problem gorszego samopoczucia przy spadku ciśnienia atmosferycznego. Im szybciej spada ciśnienie, tym bardziej senna jestem i mniej chętna do podejmowania jakichkolwiek czynności.
Mam identycznie !
 
Czepia się chłop :/ Bez sensu. A jak ma zastrzeżenia to powinien z Tobą przeanalizowac to jak się odżywiasz i omówić problem lub skierować do dietetyka. Niedoczynnośc tarczycy ma ogromny wpływ ale chyba przyjmujesz leki? Badałaś ostatnio tsh? Może byc tak, że jesz za dużo ale równie dobrze problem może tkwić w tym, że jesz za mało i organizm magazynuje zapasy w postaci tłuszczu.

Tłumaczyłam lekarzowi że nie jem słodyczy i odkąd jestem w ciąży uważam na to co jem żeby było zdrowo. Odkąd opierniczyl mnie pierwszy raz za wagę zaczęłam jeść mniejsze porcję ale on zachowuje się jakby mnie nie słuchał . Teraz na wizycie chciałam mu dokładnie wytłumaczyć co jem a on mi odpowiedział żebym poszła do dietetyka jak sobie z odżywianiem nie radzę i jego to nie interesuje jak to zrobię mam na nastepnej wizycie ważyć tyle samo. Burak jakiś. Dla niego liczy się tylko to co jest w wynikach. Chyba rzeczywiście wybiorę się na konsultacje do innego lekarza bo chyba nie chce mi się wysłuchiwać co wizytę jego kazań i się niepotrzebnie stresować.
Badania tarczycowe mam teraz uformowane i biorę euthyrox 200.
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Jesteście wielkie. Dobrze że można się tutaj wygadać. Trochę mi ulżyło po waszych wpisach [emoji4]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tłumaczyłam lekarzowi że nie jem słodyczy i odkąd jestem w ciąży uważam na to co jem żeby było zdrowo. Odkąd opierniczyl mnie pierwszy raz za wagę zaczęłam jeść mniejsze porcję ale on zachowuje się jakby mnie nie słuchał . Teraz na wizycie chciałam mu dokładnie wytłumaczyć co jem a on mi odpowiedział żebym poszła do dietetyka jak sobie z odżywianiem nie radzę i jego to nie interesuje jak to zrobię mam na nastepnej wizycie ważyć tyle samo. Burak jakiś. Dla niego liczy się tylko to co jest w wynikach. Chyba rzeczywiście wybiorę się na konsultacje do innego lekarza bo chyba nie chce mi się wysłuchiwać co wizytę jego kazań i się niepotrzebnie stresować.
Badania tarczycowe mam teraz uformowane i biorę euthyrox 200.
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Jesteście wielkie. Dobrze że można się tutaj wygadać. Trochę mi ulżyło po waszych wpisach [emoji4]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Buc z niego i tyle :/ leć do innego bo przeciez nie będziesz głodna chodziła.. to nie jest dobre dla Ciebie i dziecka..
 
Tłumaczyłam lekarzowi że nie jem słodyczy i odkąd jestem w ciąży uważam na to co jem żeby było zdrowo. Odkąd opierniczyl mnie pierwszy raz za wagę zaczęłam jeść mniejsze porcję ale on zachowuje się jakby mnie nie słuchał . Teraz na wizycie chciałam mu dokładnie wytłumaczyć co jem a on mi odpowiedział żebym poszła do dietetyka jak sobie z odżywianiem nie radzę i jego to nie interesuje jak to zrobię mam na nastepnej wizycie ważyć tyle samo. Burak jakiś. Dla niego liczy się tylko to co jest w wynikach. Chyba rzeczywiście wybiorę się na konsultacje do innego lekarza bo chyba nie chce mi się wysłuchiwać co wizytę jego kazań i się niepotrzebnie stresować.
Badania tarczycowe mam teraz uformowane i biorę euthyrox 200.
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Jesteście wielkie. Dobrze że można się tutaj wygadać. Trochę mi ulżyło po waszych wpisach [emoji4]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
jaki chamski :/ niech spada z opierniczem, każdy tyje inaczej :/ mi raz nie przybyło nic, a potem nagle +3 kg i powiedział, że za dużo, ale go odrazu zgasiłam, że mam zaparcie, że nie chodze do wc w ogóle i co ja mam to poradzić? słodyczy tez nie jadłam, za dużo mandarynek , a to tez cukier i zaprzestałam ich tyle jeść... unormowało się w miarę teraz, ale ja z dużą wagą też startowałam w sumie....

Dziewczyny mam dzisiaj jakiś słaby dzień. W nocy nie mogłam spać A dziś od rana jestem jakas słaba, na nic nie mam siły, najchętniej wogole nie wstawalabym z łóżka... Dodam ze jestem raczej aktywna osobą... też wam się to zdarza?
zdarza się oj zdarza, chociaż u mnie teraz sytuacja się odwrociła i jest dużo duzo lepiej, ale wcześniej nie miałam chęci na nic...
 
reklama
Magdaryska witaj! Ja też mam spadek formy. Odkąd jestem na zwolnieniu czyli od grudnia nic mi się nie chce. Odwiozę dzieci do placówek, ugotuje obiad, ogarnę dom tyle co trzeba. Resztę dnia mam lenia. Leżę pod kołdrą z książką. Trzeba było by się zabrać za ogarnięcie domu przed świętami, pojechać po prezenty gwiazdkowe ale weny brak. Jak wyjdę z domu to zaraz łapie zadyszke, gorąco mi.
Ania kochana weź się w garść. Stres szkodzi dziecku. Ja też ostatnio miałam ciężki czas
Zmarł w mi przyjaciółka. Bylam zalamaba Ale trzeba być silnym bo maluszek wszystkie nasze emocje czuje. Zajmij się czymś. Wyprawkę zacznij kompletowac. Czytaj maluszkowi. Chodź na spacery.
Kama8 Co za palant. Pewnie sam ma jakiś kompleks i dlatego wyzywa się na pacjentkach. Idź na konsultacje do innego, może z wielowodziem też być przesadzone
Przytulam odpowiednio i nie masz co się bucem przejmować.
 
Do góry