reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Hej dziwczyny :)
Tez miałam dzisiaj usg, jestem szczęśliwa :)
Dziecko waży ponad 900 g tylko nie pamiętam ile dokładnie, a nie dostałam kartki z wymiarami.
Najważniejsze, że wszystko ok, dzidzia bardzo majdała nóżkami i jest na 100% dziewczynką <3.
Dzisiaj była ułożona główkowo. Serduszko bije jak dzwon, wszystkie narządy w porządku, w wymiarów w większości o 2 dni większa, a kość udowa wymiarowo o tydzień większa, ponoć ma bardzo długie nogi :)

Poszłam na piechotę, idzie mi się już mega ciężko, więzadła bolą jak cholera bo utrzymują już spory ciężar, ja mam zadyszkę jak stara babka, a przecież zawsze dbałam o kondycję, trzeba się nie poddawać i spacerować nadal. Od września do dziś to już 38 spacer 1-1,5 godzinny.
Super :) a który to tydzień ;)
Ja też dziś pospacerowalam, ale powrót z zakupami nie był przyjemny:( ale to do szlachetnej paczki :)
 
Witam się Mikolajkowo Mikołaj w tym roku hojny był?

Jolka gratuluje córci, końcu się ujawniła:happy2:
Paulyna super że nic się nie stalo! Wyobrażam sobie jak musieliacie się zdenerwowac!
Emilja tak zdrowie najważniejsze bez niego już nic nie jest ważne. Moja przyjaciółka właśnie zmarła na raka a ze szlachetna paczka to fajny gest. My śpiewaliśmy kilka lat, ale jak rodziny zaczęły mieć wygórowane oczekiwania to zrazilismy się. Jedna rodzina zacZęła wymyślać ze buty sportowe dla 4 dzieci po 400-500 zł za parę, kurtka zimowa za 700zl. Przegiecie. Teraz wolę spierać chorych z jakiejś fundacji i oczywiście co roku WOSP.
Ania dużo zdrówka dla teściowej i oby Wam się wszystko poukladali!
Ja glukoze mam zrobić w przyszłym tygodniu, już się boję. Nie cierpię . .
 
Witam po śniadanku :)
Zgadzam sie z Agnieszka co do szlachetnej paczki. Ostatnio widziałam post koleżanki która zbierała gry na playstaion do szlachetnej paczki:/ No nie wiem myślałam ze inicjatywa jest inna. Ale oczywiście ze warto pomagać bo są ludzie którzy na to zasługują!! :)
 
Heh...to rodziny normalnie nie maja playa w domu a w.szlachtnej zbieraja gry do tego? To ladnie...no ludzie niektórzy wykorzystuja i nie da sie ukryc. U mnie szwagierka zbierala dla babci z wnuczka w tamtym roku no to podstawowe rzeczy i ktos im wegiel kupił jeszcze zeby cala zime mialy czym palic.
 
reklama
20161205_105933.jpeg

Mnie w niedziele byl 1mikolaj juz i to dostalam.
A ze mnie mikolaj kiepski w tym roku bo dalej nie gotowy do konca[emoji85] dla P brakuje mi jednego elementu a zamowilam w czwartek kurierem ale dalej idzie..najpozniej bedzie chyba jutro...ale mam nadzieje ze dzisiaj. Dla mamy musze podskoczyc do kosmetyczki przedolacic bon i cos dla taty wyszukac..dla przyjaciolki czeka gotowy a tescie i szwagierka dostali w niedziele. Jeszcze dla Chrzesnicy cos niby mam ale nie wiem czy to dam bo bratowa bd jak zwykle narzekac na wszystko co nie jest kasa.. a brat i bratowa nie dostaja bo zrozumielismy ze dajemy tylko pod choinke bo jak im 2lata juz dawalismy tez na mikolaja to uslyszalam od bratowej"a my dziecmi nie jestesmy"i oni dla nas nic nie maja no to nie..dostana cos pod choinkę
 

Załączniki

  • 20161205_105933.jpeg
    20161205_105933.jpeg
    26,2 KB · Wyświetleń: 334
Do góry