reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Hej dziwczyny :)
Tez miałam dzisiaj usg, jestem szczęśliwa :)
Dziecko waży ponad 900 g tylko nie pamiętam ile dokładnie, a nie dostałam kartki z wymiarami.
Najważniejsze, że wszystko ok, dzidzia bardzo majdała nóżkami i jest na 100% dziewczynką <3.
Dzisiaj była ułożona główkowo. Serduszko bije jak dzwon, wszystkie narządy w porządku, w wymiarów w większości o 2 dni większa, a kość udowa wymiarowo o tydzień większa, ponoć ma bardzo długie nogi :)

Poszłam na piechotę, idzie mi się już mega ciężko, więzadła bolą jak cholera bo utrzymują już spory ciężar, ja mam zadyszkę jak stara babka, a przecież zawsze dbałam o kondycję, trzeba się nie poddawać i spacerować nadal. Od września do dziś to już 38 spacer 1-1,5 godzinny.
 
reklama
Paula moja w 22 tygodniu 5 dni ważyła 555g, czyli przez 3 tyg urosła jakieś 400g. A kiedy miałas ostatnie usg? i jaka waga wtedy była?
ooo moja jakoś w 22 tygodniu z hakiem ważyła 17-tego 508 gram, a dzień później 18 listopada mieliśmy dokładniejsze połówkowe i 544 gramy :) czyli moja niuńka z kilogram na pewno będzie ważyć :D
 
Do góry