reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Paulyna współczuję przeżyć

Witam się
Tu też się zapytam
U mnie przeziębienie w rozkwicie. Czy jak jutro na picie glukozy się wybieram to mogę pić dziś herbatę z miodem? Bo ja jak tak piję to tego miodu naprawdę dużo daję. A ponoć powinno się dzień/ dwa wcześniej nie szaleć ze słodkim.

Hej, to lepiej nie dodawaj miodu ten 1-2 dni przed. Kup sobie korzeń imbiru i wkrój 1cm plaster do herbatki, działa przeciwbakteryjnie i rozgrzewająco.
 
reklama
Ja siw wybieram gdzieś za tydzien wizytę mam dopiero 19. Denerwuje sie troche zeby dobre wyniki mi wyszły bo na same święta będę miała dietę :(
Nie martw się na zapas. A jak coś będzie nie tak to lepiej troszkę mniej zjeść ciasta w święta niż nie wiedzieć i zaszkodzić maluszkowi zbyt wysokimi skokami cukru. Ja też będę miała zalecenia krzywo po wizycie czwartkowej, I pewnie też będę robić w okolicy świat chyba ze gin inaczej zaleci.
 
My właśnie jesteśmy po kontroli. Maluszek ma się całkiem dobrze, szyjka w porządku. Oczywiście ułożony w ulubionej pozycji na scyzoryk (co tłumaczy te smyrania w dole brzucha i rozpychanie w wyższych partiach). Chłopak jest dobrze odżywiony, jak stwierdził gin i ma już na liczniku ok. 1.5kg;) Wymiarami jest nawet większy, niż wynikałoby to z tc.
Czyli w sumie same dobre wieści przed mikołajkami :)
 
reklama
Fajnie Wam, że już za sobą macie glukozy. Ja też nie słodzę, zobaczymy czy mi przejdzie to przez gardło. Na glukozę idę 19 grudnia, żeby mieć z głowy przed świętami ;)
 
Do góry