reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
My w tym roku Mikołaja dzieciom braci męża nie robimy bo co roku robiliśmy i kasy dużo wydawalismy a w tym roku koniec bo mamy inne wydatki. Zresztą męża chrzesnica tylko wymagała prezentu co roku coraz to drozszego a ani dziękuję ani nie pogada, dzikus taki rozpieszczony. Zresztą my co roku się staralismy żeby wszystkim dogodzić a mogę się założyć ze jak mały się pojawi to nikt mu Mikołaja niezrobi. Bo oni wiecznie płaczą że pieniędzy nie maja. Nawet teściowa ostatnio mówi że w tym roku to na Mikołaja wnukom da, ale w przyszłym to niewie bo skąd ona weźmie jak się jeszcze troje pojawi... nielubie takiego gadania wrrr... tylko narzekaja...
 
Heh...to rodziny normalnie nie maja playa w domu a w.szlachtnej zbieraja gry do tego? To ladnie...no ludzie niektórzy wykorzystuja i nie da sie ukryc. U mnie szwagierka zbierala dla babci z wnuczka w tamtym roku no to podstawowe rzeczy i ktos im wegiel kupił jeszcze zeby cala zime mialy czym palic.
U siostry chór sprawdza dana rodzinę i dlatego kupuje z nią bo wiem gdzie to idzie:)
Moja mama opowiadała ze rok temu jedna rodzina z jej szkoły dostała szlachetna paczkę, a tam czysta patologia,alkohol,niebieska karta, a wystarczyło by zrobić badanie środowiskowe ; ( bo czasem ci co naprawdę nie mają to się nie zgłoszą bo im wstyd
 
Wg niej powinnam młodej dawac kase bo jak nie kasa to jestem zla ciocia..a no i nie mozna mowic o niej mloda bo ona mloda nie jest tylko mala hehe[emoji23]
 
Jak się czujesz po glukozie;)
bardzo dobrze się czułam i czuję
wcześniej z dziećmi piłam taką z dodatkiem cytryny
teraz bez i też do przyjęcia
myk jest tylko taki żeby wypić duszkiem żeby nie poczuć smaku
Dziewczyny kręciło wam się w głowie po glukozie?
ani razu a trzy razy już badałam

U mnie w rodzinie całe szczęście na Mikołaja robi się prezenty tylko dzieciom. I całe szczęście bo i taniej i mniej zachodu. Przecież za chwilę święta i kolejne prezenty.
 
Dziewczyny kręciło wam się w głowie po glukozie?
Tak i to bardzo. Po samym badaniu miałam nawet problemy z chodzeniem, bo tak mi się kręciło.
myk jest tylko taki żeby wypić duszkiem żeby nie poczuć smaku
U mnie to się średnio sprawdziło. Jak szybko wypiłam, tak szybko miałam ochotę tego się pozbyć z żołądka, ale była wtedy ze mną pielęgniarka i powiedziała, że lepiej przetrwać ten kryzys, bo potem trzeba będzie powtórzyć badanie i pić na nowo.
 
Tak i to bardzo. Po samym badaniu miałam nawet problemy z chodzeniem, bo tak mi się kręciło.
U mnie to się średnio sprawdziło. Jak szybko wypiłam, tak szybko miałam ochotę tego się pozbyć z żołądka, ale była wtedy ze mną pielęgniarka i powiedziała, że lepiej przetrwać ten kryzys, bo potem trzeba będzie powtórzyć badanie i pić na nowo.
No ja juz leżenie zaliczyłam i musiałam po męża zadzwonić bo absolutnie nie chciały mnie puścić autem do domu...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry