reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Dzień dobry :)

anik. ojej... ale nei wymiotowałaś po niej?
ja chyba zatkam nos i duszkiem wypiję hehe... ale to czekanie tam będzie najgorsze...
 
O matko może to z głodu :O? Osłabienie. Biedna :( Ja na to idę w czwartek :/

Od razu kupiłam sobie gotową kanapkę w barze na dole.
Ale po pierwszej glukozie (jakieś 2 miesiące temu chyba) miałam to samo, też ledwie wróciłam do domu :/ Tak chyba na tę dawkę 75g reaguję...

Dzień dobry :)

anik. ojej... ale nei wymiotowałaś po niej?
ja chyba zatkam nos i duszkiem wypiję hehe... ale to czekanie tam będzie najgorsze...

Nie zwymiotowałam, weszła całkiem spoko. Gorzej, bo po jakiejś niecałej godzinie zaczęło mi się robić słabo i kręcić w głowie...
 
Od razu kupiłam sobie gotową kanapkę w barze na dole.
Ale po pierwszej glukozie (jakieś 2 miesiące temu chyba) miałam to samo, też ledwie wróciłam do domu :/ Tak chyba na tę dawkę 75g reaguję...



Nie zwymiotowałam, weszła całkiem spoko. Gorzej, bo po jakiejś niecałej godzinie zaczęło mi się robić słabo i kręcić w głowie...

Nie strasz :( padnę tam :D sam stres mnie powali :p a głód to już w ogóle ;(
 
Nie nakręcajcie się dziewczyny tą glukozą. Mnie dziś babki w laboratorium mówiły że ok 80-90% kobiet w ciązy świetnie znosi to badanie.
Ja już mam wynik i jest całe szczęście super
Test obciążenia glukozą (75 g)
Glukoza na czczo 80,80 mg/dl
Glukoza po 1 godz. 100,70 mg/dl
Glukoza po 2 godz. 80,80 mg/dl
 
Nuluska ma racje, nie ma się co nakręcać. Dla mnie to było bezproblemowe badanie, przyjechałam i wróciłam autem, ani mi nie było słabo, ani nie mdliło, z kwadrans zgagi i tyle.

Nuluska piękne wyniki - zjedz ciastko :D
 
reklama
Nie nakręcajcie się dziewczyny tą glukozą
U mnie konkretnie organizm tak zareagował i tyle. Oczywiście wcale to nie oznacza, że u każdej będzie dokładnie tak samo :)
Mnie dziś babki w laboratorium mówiły że ok 80-90% kobiet w ciązy świetnie znosi to badanie.
Widocznie mnie w udziale przypadły te "zaszczytne" 10 - 20% :D
 
Do góry