reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Wracal z pracy i zaskoczyli go od tylu bili po glowie , kopali po twarzy. Kamera przed sklepem to nagrala wiec widzialam caly film. Sama go znalazlam pod domem po tym jak poszlam go szukac nikt nie wezwal karetki mimo ze kilka osob to widzialo. Znalazlam go 2h po pobiciu. Nawet nie wiedzial kim jestem

Złapali ich? Znieczulica jakaś, że nikt karetki nie wezwał! A jak rokowania medyczne?

Emilija jedna z SR które rozważam ma zajęcia z chustowania właśnie, tylko dodatkowo.
 
reklama
Hej dziewczyny, pomozcie.. zaczynam sie martwic moj waga. Ile do tej pory przytylyscie? Na ostatnim usg powiedziano mi ze dziecko jest mniejsze niz wynika z om. przytylam jak na razie 4kg, a tylam tylko do drugiego miesiaca, teraz waga stoi w miejscu od dluzszego czasu. Jem normalnie, ale mam ostatnio bardzo duzo stresu. Widze sie z polozna dopiero 7 grudnia, nie wiem co o tym myslec. :(
 
Kubalesna masakra! Wspolczuje u mam nadzieje ze maz szybko wyzdrowieje! Pozabijac takich!!!

A znieczulica ludzi jest straszna. Rozumiem ze bali sie podejsc jak go bili ale mogli dzowbic na pogotowie i policje juz jak go bili!

f2w3d5qpaz57sjm5.png
 
Złapali ich? Znieczulica jakaś, że nikt karetki nie wezwał! A jak rokowania medyczne?

Emilija jedna z SR które rozważam ma zajęcia z chustowania właśnie, tylko dodatkowo.

Rokowania sa dobre bo wedlug hirurga maz ma nadzwyczaj gruba czaszke. Uszkodzen w mozgu nie ma ale oboje czujemy sie dziwnie , obco w miejscach ktore znamy... po tym juz nigdy nie bedzie tak samo co chwile sprawdzamy drzwi , kazdy stuk na klatce schodowej budzi ze snu a o wyjsciu wieczorem mowy nie ma. Policja wie kto to i beda mieli sprawe z urzedu z prokuratorem a druga cywilna od nas. My domagamy sie odszkodowania a sad pewnie wlepi jakies zawiasy . Jeden z nich to recydywa wiec moze przytuli jakis porzadny wyrok.
 
Masakra, strach teraz gdziekolwiek wychodzić. Trzymajcie się cieplutko I szybkiego kurowania zycze oraz rozwiązania tej sprawy szybko i bez nerwów.
 
Kunalesna strasznie mi przykro! Wiem ze jest Ci teraz strasznie ciężko! Mam nadzieję ze się pozbieracie! Jestem z Wami całym sercem! I mam nadzieję że ci co to zrobili odpowiedzą za to!

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla Męża!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, pomozcie.. zaczynam sie martwic moj waga. Ile do tej pory przytylyscie? Na ostatnim usg powiedziano mi ze dziecko jest mniejsze niz wynika z om. przytylam jak na razie 4kg, a tylam tylko do drugiego miesiaca, teraz waga stoi w miejscu od dluzszego czasu. Jem normalnie, ale mam ostatnio bardzo duzo stresu. Widze sie z polozna dopiero 7 grudnia, nie wiem co o tym myslec. :(
Ja przytylam 6kg. Przy czym pierwsze 5 kg w okolo 5 tyg. A później juz bardzo. delikatnie. U mnie dziecko bylo do ok. 20tc wieksze niz norma. A teraz sie wyrównuje. Lekarz mi mówił ze do 24tc na wszystko jest czas.
 
Kochana 5 kg;) właśnie przeprowadziłam ważenie. Mi do 19 tygodnia waga bardzo delikatnie rosła, a od 20 szybciej oby dalej tak nie pędziło...
A jak u Was z kondycja? Bo ja sie mecze okrutnie przy wysiłku.
 
reklama
Do góry