reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dziewczyny czy już któraś miała zleconą krzywą cukrzycową? Ja jeszcze nie ale w sumie to się cieszę bo nie chcę jej robić, sama badam sobie cukier a pić tego świństwa za bardzo nie chce chyba że nie będzie wyjścia...
Ja jestem po krzywej cukrowej (polecam glukozę cytrynowa ) i jestem tez juz po wizycie dla cukrzyczek na karowej. Mam dietę ustaloną i od 4 tygodni wdrażam ją w życie. Pierwsze dni byly straszne, ale teraz to juz idzie calkiem nieźle ;-)
 
reklama
Ja krzywej cukrowej nie miałam jeszcze. Wczoraj na wizycie ginekolog powiedział, ze da znać kiedy. Narazie będę miała kontrolowana morfologię i mocz. No i pare razy z racji grupy krwi Rh - przeciwciała.
A glukoza cytrynowa jest normalnie dostępna? Słyszałam tylko, ze znajome sok z cytryny sobie wkrapialy :-)
 
Ja krzywej cukrowej nie miałam jeszcze. Wczoraj na wizycie ginekolog powiedział, ze da znać kiedy. Narazie będę miała kontrolowana morfologię i mocz. No i pare razy z racji grupy krwi Rh - przeciwciała.
A glukoza cytrynowa jest normalnie dostępna? Słyszałam tylko, ze znajome sok z cytryny sobie wkrapialy :-)
Tak kupiłam w aptece
WP_20160826_22_05_14_Pro.jpg
 

Załączniki

  • WP_20160826_22_05_14_Pro.jpg
    WP_20160826_22_05_14_Pro.jpg
    583,6 KB · Wyświetleń: 501
Ja robilam w 10tc i drugi raz robie 25tc.
Ja tez mam rh- i przeciwciala raz badanie. Nie wspiminal ze bd jeszcze badane..
Glukoze cytrynowa kupilam normalnie w aptece

f2w3d5qpashmx8j8.png
 
Ja robilam w 10tc i drugi raz robie 25tc.
Ja tez mam rh- i przeciwciala raz badanie. Nie wspiminal ze bd jeszcze badane..
Glukoze cytrynowa kupilam normalnie w aptece

f2w3d5qpashmx8j8.png
a mi właśnie powiedział, że będę same przeciwciała badać ze 2 razy i potem jeszcze w szpitalu... także nie wiem :/

A miałyście złe wyniki glukozy wcześniej?
Mi dopiero koło 20 tc powiedział, żeby krzywą zrobić...
 
reklama
Do góry