reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Dzień dobry :)

Byłam w lab zrobić krzywa dzisiaj.
Nie zrobią bez kartki od lekarza. Nawet prywatnie. Jutro jadę do siebie do szpitala, dzwoniłam tam, nie ma problemu.
A dziś u mamy jestem, chciałam przy okazji bo przychodnia rzut beretem. To mam. Wkurzyłam się tylko

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anik tez słyszałam ze bez kartki nie robią u mnie w labie nawet wisi ze tylko ze skierowaniem.
Ja musze sibie badania wszystkie porobić moj dr jakos tak późno wszystko u mnie dzis 11+0.
20.09 mam prenatalne. Boje sie jakos. Z córka tych obaw nie miałam.
Dziewczyny a jak z brzuszkiem u Was ? Widac ?? U mnie jakos słabo codziennie wypatruje cos tam odstaje ale niewiele
 
Cześć dziewczyny :)
ja również dołączam do grona marcowych mamusiek, termin wypada na 9-tego :)
Jestem w 14-stym tygodniu, we czwartek czeka mnie wizyta u lekarza, w końcu znów obejrzę maluszka, no i dowiem się oczywiście czy badanie przezierności karkowej wyszło prawidłowo.
Mój kochany pięcioletni synek już nie może się doczekać, aż zabiorę go na badanie USG, żeby mógł sobie obejrzeć Dzidziusia. Ale na szczęście jest cierpliwy! :)

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)
 
Ja pdebralam dzisiaj wyniki krzywej. Cukrzycy nie ma,ale niedoczynność tarczycy jest.
Genetyczne mam albo 10.09 albo 21.09. Umowiona jestem na 2 terminy ale powiem gin zeby wybral kiedy lepiej

f2w3rjjggh235e2g.png
 
reklama
kulkaMM zadzwoniłam do laboratorium do miasta tam obok mnie i one bez problemu mi zrobią. 2 x pytałam ;) żeby nie jechać bez sensu ;) umówiłam się od razu z kuzynka to mnie podrzuci bo mje autko na części czeka :/
Co do brzuszka wydaje mi się, że większy jest ale w jeansy nadal się mieszcze i dopinam wiec juz sama nie wiem...
Największy chyba jest wieczorem ;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry