reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Mieszkam w uk. Synek wie na poczatku nie byl zadowolony z tego faktu caly czas mowil ze bedzie zlym bratem i tak w kolko ale od paru dni juz jakos sie poprawil i mowi co trzeba kupic dla dzidziusia i wogole. W pierwszej ciazy czulam sie super a teraz okropnie nudnosci bolesci wszystko naraz mam nadzieje ze za tydzien to ustapi jak zacznie sie 2 trymestr
a gdzie w uk mieszkasz? może gdzieś blisko mnie i można by się umówić na jakiś spacerek kiedys[emoji2]
 
reklama

Załączniki

  • 1472973198537.jpg
    1472973198537.jpg
    41,2 KB · Wyświetleń: 65
Hej :)
Piątek i sobotę miałam zawalone. Drewno na taras zamówione. W tym roku powstanie konstrukcja, kończyć będziemy na wiosnę.
Padam po tym weekendzie.
Wczoraj teściowie przyjechali. Dzisiaj wracają.
Nam się samochód zepsuł. Do środy jestem uziemiona. A w środę diabetolog...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dawno mnie tu nie bylo. Ale jakoś wygodniej na Facebooku jest pisać. Troche sie rozchorowałam ale juz jest troszkę lepiej. Na ostatniej wizycie było dobrze ale musiałam zakupić ciśnieniomierz bo coś mi skacze. I musze juz teraz zrobić krzywą cukrową. Maluszek ma juz 9 cm i skacze jak szalony z rękoma do góry. [emoji1]

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry