reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Niech bedzie cale i zdrowe no coz dziewczynka.... chcialabym bo u nas w rodziniesami chlopcy ...ale niech bedzie zdrowe dzieciatko reszta nie wazna moja tesciowa caly czas mnie wkurza bo mowi ze chlopca nie bierze pod uwage przykro mi z tego powodu[emoji46]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Heh moja mama mnie tak wkurza ale dogaduje jej ze jak bd chlopak to noe bd jej pokazywac itd i sie uspokaja.
Moj pierwszy zakup w nagrode za cale 2,99zl [emoji23]
1472631417960.jpg


f2w3rjjgvq7get9o.png
 

Załączniki

  • 1472631417960.jpg
    1472631417960.jpg
    57,2 KB · Wyświetleń: 199
reklama
Mi jest zupełnie obojętne czy dziewczynka czy chłopiec . Braciszek dla Karinka super , córunia super . Ale wkurzają mnie ciagle komentarze ludzi No oby sie udało ta dziewczynkę , to życzę teraz dziewczynki , teściowa w kółko ze ona chce dziewczynkę i nie dopuszcza innej myśli , musi być dziewczynka . Ile można tego słuchać ??!! Ktoś chce to niech sobie zrobi . Mi jest to obojętne i nie uważam ze jak syn sie urodzi to gorzej !
my chcemy dziewczynkę, nawet mam kilka sukieneczek kupionych dosłownie za złotówkę :p, a teściowa ciągle mówi i tak będzie chłopak, małpa jedna :p co prawda patrząc na termin zapłodnienia to niby większe szanse, ale dopóki nie znam to mam nadzieję, że jednak babka ;)

mama_NS ja też takich śliczniutkich wypatruje :)
 
mama_NS - śliczne :D ja jeszcze poczekam na zakupy aż poznam płeć :(

Na szczęście u mnie nikt nie typuje co będzie i za to jestem im wdzięczna. Dla mojej rodziny ważne by dzieciątko było zdrowe. Patrzą na termin zapłodnienia powinien być chłopiec i to mi mówiło już kilka osób. Natomiast ja wewnętrznie czuje dziewczynkę i nawet mamy dla niej już zaplanowane imię. Dla chłopca też mamy imię ale jeszcze się wahamy. :)
 
Lafnejka ja i tak nie mam na co czekac[emoji12] dlatego kupie te 50/56 uniwersalne a jak urodze to konkretne [emoji3] kupie przed tylko 1 komplet na wyjscie ze szpitala typowp dla dziewczynki i typowo dla chlopca[emoji3]

f2w3rjjgvq7get9o.png
 
Hejka

MoniaKari właśnie ja też w kółko te komentarze słyszałam że czas na na dziewczynkę itp i to mnie irytowalo przy drugiej ciąży, teraz to zlewam, nie przejmuję się durnymi komentarzami[emoji6]

MamaNS śliczny pajacyk[emoji3]


jejku nie uwierzycie ale obudziłam się dziś o 10[emoji33] całe szczęście mój starszy syn zrobił śniadanie dla siebie i brata i oglądają teraz bajki ale w szoku jestem że tak późno się obudziłam. Lecę bo na dziś sobie zaplanowałam umyć okno w kuchni a póki co słońce świeci[emoji12]
 
Ja tez bym juz chciała wiedzieć płeć ale z ciekawości i z tego zeby juz po imieniu mowić do dziecka No i tak sie nastawić jakoś. Ale co bedzie to obojętnie mi najważniejsze by było zdrowe i grzeczne [emoji12] bo karim dał tak popalić zw teraz liczę na sprawiedliwość i grzeczne dziecko [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lafnejka ja i tak nie mam na co czekac[emoji12] dlatego kupie te 50/56 uniwersalne a jak urodze to konkretne [emoji3] kupie przed tylko 1 komplet na wyjscie ze szpitala typowp dla dziewczynki i typowo dla chlopca[emoji3]

podziwiam :D ja jednak wolę zaczekać na II trymestr :p

Hejka

MoniaKari właśnie ja też w kółko te komentarze słyszałam że czas na na dziewczynkę itp i to mnie irytowalo przy drugiej ciąży, teraz to zlewam, nie przejmuję się durnymi komentarzami[emoji6]

MamaNS śliczny pajacyk[emoji3]


jejku nie uwierzycie ale obudziłam się dziś o 10[emoji33] całe szczęście mój starszy syn zrobił śniadanie dla siebie i brata i oglądają teraz bajki ale w szoku jestem że tak późno się obudziłam. Lecę bo na dziś sobie zaplanowałam umyć okno w kuchni a póki co słońce świeci[emoji12]

to faktycznie późno wstałaś :D dobrze że masz takich synków zaradnych :) " to ty myjesz okna w ciąży? :o mnie za wspomnienie o umyciu okien na innym forum zlinczowano... że okien w ciąży się nie myje, że to powinien zrobić mąż/chłopak/lub ktoś z rodziny..." ile ludzi tyle opinii :) ja wolę mieć czyste okna :D niż czekać 9 miesięcy... :D

Ja tez bym juz chciała wiedzieć płeć ale z ciekawości i z tego zeby juz po imieniu mowić do dziecka No i tak sie nastawić jakoś. Ale co bedzie to obojętnie mi najważniejsze by było zdrowe i grzeczne [emoji12] bo karim dał tak popalić zw teraz liczę na sprawiedliwość i grzeczne dziecko [emoji12]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Może akurat się uda grzeczniejsze dzieciątko :D pozostaje nam czekać na te wspaniałą informacje o płci dziecka :)
 
reklama
Do góry