reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

ja chciałam sobie zrobić niespodziankę w drugiej ciąży ale nie wytrzymałam[emoji2] i choć przed poznaniem płci miałam przeczucia że to dziewczynka to jednak wyszedł chłopczyk[emoji12]
No nie zawsze przeczucie się sprawdza ;)
Opowiem Wam historię mojej koleżanki. Całą ciąże wszyscy mówili, że będzie miała dziewczynkę i z Usg tez dziewczynka i ona też tak czuła,więc obkupili się w różowe ubranka i mnóstwo rzeczy dla córuni.Wybrali imię Maja. No i cóż mieli ogromną niespodziankę przy porodzie, bo okazało się że urodził się piękny, zdrowiutki chłopaczek. I jak jej mama zadzwoniła do szpitala żeby pogratulować Majeczki to koleżanka jej powiedziała: No nie denerwuj mnie mamo, nie ma żadnej Majki tylko jest Gucio :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
reklama
No nie zawsze przeczucie się sprawdza ;)
Opowiem Wam historię mojej koleżanki. Całą ciąże wszyscy mówili, że będzie miała dziewczynkę i z Usg tez dziewczynka i ona też tak czuła,więc obkupili się w różowe ubranka i mnóstwo rzeczy dla córuni.Wybrali imię Maja. No i cóż mieli ogromną niespodziankę przy porodzie, bo okazało się że urodził się piękny, zdrowiutki chłopaczek. I jak jej mama zadzwoniła do szpitala żeby pogratulować Majeczki to koleżanka jej powiedziała: No nie denerwuj mnie mamo, nie ma żadnej Majki tylko jest Gucio :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
[emoji2][emoji2]niezła historia ale tak się dzieje, ja też kilka przypadków takich słyszałam[emoji4] ja teraz nie mam żadnego przeczucia ani się nie nastawiam, co będzie to będzie, obojętne byleby zdrowe było i już [emoji4]
 
Nie chciałaś wiedzieć czy wstydliwa dzidzia byla?

f2w3rjjgliu7k28u.png
Nie chciałam wiedzieć, za każdym razem na Usg pytałam tylko czy dzidzia jest zdrowa. I mieliśmy fajną niespodziankę. Żeby udokumentować swoje przeczucia, to na początku ciąży napisałam na kartce płeć,włożyłam ją do koperty i zakleiłam. Po porodzie gdy mąż ją otworzył i zobaczył napis córeczka to nie umiał uwierzyć, że takie miałam dobre przeczucie.:)
 
[emoji2][emoji2]niezła historia ale tak się dzieje, ja też kilka przypadków takich słyszałam[emoji4] ja teraz nie mam żadnego przeczucia ani się nie nastawiam, co będzie to będzie, obojętne byleby zdrowe było i już [emoji4]
Dokładnie się z Tobą zgadzam. Dla mnie też obojętnie czy urodzę synusia czy córeczkę. Byle zdrowe będzie dzieciątko.:biggrin2:
 
Nie chciałam wiedzieć, za każdym razem na Usg pytałam tylko czy dzidzia jest zdrowa. I mieliśmy fajną niespodziankę. Żeby udokumentować swoje przeczucia, to na początku ciąży napisałam na kartce płeć,włożyłam ją do koperty i zakleiłam. Po porodzie gdy mąż ją otworzył i zobaczył napis córeczka to nie umiał uwierzyć, że takie miałam dobre przeczucie.:)
Jak coś poczuje to tez tak zrobie[emoji23] mężowi tez kaze wytypowac i napisac [emoji3]

f2w3rjjgliu7k28u.png
 
Dokładnie się z Tobą zgadzam. Dla mnie też obojętnie czy urodzę synusia czy córeczkę. Byle zdrowe będzie dzieciątko.:biggrin2:
mnie już obojętne chyba dlatego właśnie ze się nastawialam poprzednio i wyszło na odwrót[emoji1] dwóch chłopaków mam to i trzeci nie zaszkodzi[emoji16]a z dziewczynki to najbardziej by się cieszyli mój M i teściowa[emoji1]ja oczywiście tez[emoji12]
 
reklama
Do góry