reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Miałam do wyboru albo 27.07 albo 11.08 i stwierdziłam ze do 11 nie wytrzymam ale może to było by lepsze rozwiązanie no trudno.. lekarz powiedział ze jak w poniedzialek beta będzie rosnąć to mam się za dwa tygodnie umówić na badania a jak nie to natychmiast. Wiec zostaje mi czekać i wierzyć że będzie ok.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
będzie ok! trzymam kciuki
 
reklama
My mamy 1 sierpnia, mam nadzieje ze na 25 urodzinki, dostane prezent i usłyszę serduszko:)

p19ucsqvchnwzpbd.png
 
A ja sie nie moge dodzwonic do przychodni zeby sie zapisac wrr, we wtorek wybiore sie tam osobiscie bo jakos nie mam objawow ciazy ale ewidentnie jestem. Wg kalkulatora 6tydzien.
 
Dziekuje Wam dziewczyny za kciuki :-) to moja kolejna wizyta, mam za sobą juz serduszko, ale i tak stres jest ogromny. W sobote zaczynam 11 tydzień, jeszcze tylko niecale 30 i będzie git hihihi
 
reklama
Do góry