reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Eveee A jaki na żelaznej jest koszt wizyty ? Od 150-200 za wizyte pewnie ceny sie zaczynaja ?


130 zł. Najpierw położna robi krótki wywiad, mierzy ciśnienie, waży, zakłada kartę ciąży. Później do pani doktor, która bada szyjkę, robi podglądanko i konsultacja. U dr siedziałam pół godziny.
Tam jest też z tego względu fajnie, że w gabinecie jest toaleta. Tuż przed badaniem usg mógłam iść zrobić siusiu i podmyć się, bo był bidet. [emoji4]
Pochwaliła też mojego endo, bo wyniki mam teoretycznie dobre, aj te mam przeciwciała i dał mi euthyrox. [emoji4]
Usg genetyczne będę robić w Legionowie. Poleciła mi lekarzy, u których warto zrobić. No i taniej i nie muszę jechać na Żelazną.
 
E to spoko cena, ja u swojego płace 150 plus za każde badanie 50 usg itp.

Dziewczyny, musze kupić sobie rogala do spania, w poprzedniej ciazy miałam i duzo korzystałam i pożyczyłam komuś i nie ma, miałam w zamian dostać cos innego ale prosić sie nie bede .. Takze szukam cos fajnego zeby wygodniej było spac:) polecacie cos ??


 
E to spoko cena, ja u swojego płace 150 plus za każde badanie 50 usg itp.

Dziewczyny, musze kupić sobie rogala do spania, w poprzedniej ciazy miałam i duzo korzystałam i pożyczyłam komuś i nie ma, miałam w zamian dostać cos innego ale prosić sie nie bede .. Takze szukam cos fajnego zeby wygodniej było spac:) polecacie cos ??


Ja mam taki: Link do: DUŻA Poduszka ciążowa ROGAL do karmienia +PIELUCHA
W pierwszej ciąży był super. Nie wyobrażam sobie spania bez niego. [emoji4]
Do karmienia miałam już taki mały, bo ten był dla mnie za wielki. [emoji12]
 
Ja dzisiaj byłam u dr Rebizant, która będzie prowadzić mi ciążę na Żelaznej. Rewelacyjna babka! Zrobiłyśmy podglądanie maluszka, ma już 1.5 cm, wiec nadgania. [emoji4] Są rączki i nóżki. O dziecku mówi "dzidziuś" ,a nie "zarodek". Mogę, a nawet wskazane, jeździć na rowerze ze względu na ryzyko cukrzycy. Mówiła, że sama jeździła do 34tc. [emoji4]
Tylko czeka mnie juz test obciążenia glukozą. Blee :-(
Za 5 tyg między 29.08. a 3.09. mam zrobić usg genetyczne. [emoji4]
Też się do niej zapisze :-)
 
Hej dziewczynki. No więc byłam u lekarza. Niestety tak jak myślałam brak echa serca, ciąża obumarla. Lekarz zalecił abym spróbowała samoistnego poronienia bo to 6 tydzień a przynajmniej na taki wskazywało usg. Miałam co raz mocniejsze bóle takie jak przed okresem tylko mocniejsze... po usg zaczęłam mocniej krwawic i już pierwsze skrzepy wyleciały...

Dostałam zielone światło do starania się w bieżącym nawet cyklu o ile oczywiście nie zgłoszę się na czyszczenie.

Dziewczyny czy mogę brać jakieś leki przeciwbolowe?

Gratuluję serduszek i 3mam za was wszystkie kciuki :* :* :*
 
Wiecie co tak się człowiek zastanawia w takiej sytuacji czego boi się najbardziej i wydaje mi się że obecnie ja najbardziej boję się odrzucenia mojego M. Jest wspaniały kochający ale zastanawia mnie czy podświadomie nie myśli że to moja wina, że to że mną jest coś nie tak?

Dobra nie przynudzam już buziaki dla Was i kolorowych snów...
 
reklama
Nie martw sie Tomag8 jak Cie kocha to na pewno tak nie mysli,przeciez to nie twoja wina,ze tak sie stalo.Trzymaj sie, na pewno wszystko sie ulozy,zycze Ci zebys jak najszybciej zostalo mama :)
 
Do góry