reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja juz po! Dzidzia ma prawie 3cm wszystko ok, za dwa tygodnie mam usg prenatalne!!! To dopiero będzie stres!!! Hybryda to będzie Malo aby obgryzc hihihi. Trzymam kciuki za resztę dziewczyn :-*
Super :) około 11 tygodnia widać juz paluszki :) Ja mam dzis najważniejszą wizytę, szukamy serduszka. Aż ręce mi się trzęsą, idę z córciami.
 
reklama
reklama
Dziewczyny czas się pochwalić! Dziś (6t6d) po raz pierwszy zobaczyłam serduszko [emoji176] mojego maleństwa!!! Długo się powstrzymywałam ale jak zobaczyłam dumna minę mojej lekarki popłakałam się ;)
Najwspanialsza chwila :*

Napisane na Redmi Note 2 w aplikacji Forum BabyBoom

gratulacje!

Ja też nad kurtka myślałam...ale tuż przed ciąża schudlam 16kg i po cichu liczę że stare ciuchy będą mi pasować ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

mądrze zrobiłas, ja niestety przed ciązą bardzo przytyłam, jak tylko o ciazy się dowiedziałam to zaczęłam bardzo dbać o siebie i myślałam, ze w ten 1 trymestr pare kilo zejdzie, ale nie jest dobrze, mam ciężkie nabrzmiałe piersi a waga stoi uparcie mimo, ze powinna spadać ciutkę.

Hej dziewczynki. No więc byłam u lekarza. Niestety tak jak myślałam brak echa serca, ciąża obumarla. Lekarz zalecił abym spróbowała samoistnego poronienia bo to 6 tydzień a przynajmniej na taki wskazywało usg. Miałam co raz mocniejsze bóle takie jak przed okresem tylko mocniejsze... po usg zaczęłam mocniej krwawic i już pierwsze skrzepy wyleciały...

Dostałam zielone światło do starania się w bieżącym nawet cyklu o ile oczywiście nie zgłoszę się na czyszczenie.

Dziewczyny czy mogę brać jakieś leki przeciwbolowe?

Gratuluję serduszek i 3mam za was wszystkie kciuki :* :* :*

mysle, że możesz no spe na pewno. Bardzo mi przykro, życze ci siły i szybkiej kolejnej, szczęsliwej ciąży :*

A jaaaaaaa mam dzisiaj wizytę u gina i chyba z nerwów obgryzę hybrydę z pazurów hehehe Strasznie sie denerwuje!!! Tlumacze sobie, ze co ma być to będzie, ze nerwy nic nie pomogą, ale to jest silniejsze ode mnie. Nie mogę sobie z tym stresem poradzić :-(

Dziekuje Wam dziewczyny za kciuki :-) to moja kolejna wizyta, mam za sobą juz serduszko, ale i tak stres jest ogromny. W sobote zaczynam 11 tydzień, jeszcze tylko niecale 30 i będzie git hihihi

Ja juz po! Dzidzia ma prawie 3cm wszystko ok, za dwa tygodnie mam usg prenatalne!!! To dopiero będzie stres!!! Hybryda to będzie Malo aby obgryzc hihihi. Trzymam kciuki za resztę dziewczyn :-*

super! chciałabym magicznie przeskoczyć chociaż do tego 11 tyg :)

No i mnie czeka dzisiaj wizyta. To już druga, ale na pierwszej nie było jeszcze serduszka. Też zaczyna mnie stresik łapać, a wizyta dopiero na 17:30! :sorry:

trzymam kciuki, musi byc dobrze!


Super :) około 11 tygodnia widać juz paluszki :) Ja mam dzis najważniejszą wizytę, szukamy serduszka. Aż ręce mi się trzęsą, idę z córciami.

znam ten stres, sama się trzęsłam... Kciuki!


Ja już też wczoraj po wizycie, babel ma 1,13 cm, serduszko bije, wszystko jest ok. lekarz kazał odstawic progesteron (wcześniej inny zalecił), ale po dłuzszej rozmowie zmniejszyliśmy dawkę.
 
Do góry