reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Mnie boli głowa aż od karku muszę spać na bardzo niskiej poduszce [emoji26] i do tego ogólnie kręgosłup. Aż strach pomyśleć co będzie w styczniu, lutym , marcu

Napisane na Lenovo A5500-H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie przeszło :) siedziałam bez oparcia i chyba od tego.
Ja weekend spędziłam u rodziców :) jutro już wracamy.
Mąż sobie dzięki temu projekty nadgonił bo mu nikt nie przeszkadza ;) a ja mogę spokojnie poleniuchowac bo albo babcia albo dziadek są na tapecie ;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny, poczytalam troche co piszecie i postanowilam dolaczyc.

To moja druga ciaza, syn ma prawie dwa latka, urodzony w Polsce. Nastepne dziecko wlasnie pod koniec marca:) Mieszkamy obecnie w Australii i roznica w prowadzeniu ciazy jest ogromna.. przez cala ciaze zaplanowane tylko dwa usg. Przy pierwszym dziecku mialam robione chyba co miesiac, czasami nawet czesciej. Cudowanie jest ogladac dziecko na usg, od razu czlowiek spokojniejszy, a tu nastepne usg i ostatnie w 20 tyg. No i wizyty u ginekologa nie ma w planie ciazy o ile wszystko jest ok. Niby powinnam juz byc spokojniejsza bo przechodzilam to wszystko calkiem niedawno ale wszystko tutaj jest inaczej..
Czy sa tutaj jakies mamusie mieszkajace w Au?
witaj, ja co prawda mieszkam w uk ale państwowo też dwa usg i brak ginekologow[emoji53] w sumie już przyzwyczajona jestem bo dwie poprzednie ciążę też w uk. Ale fajnie by było malucha podejrzeć, myślę jeszcze o dodatkowym usg ok 27 tygodnia[emoji6]
 
Alexhi witaj! Australia wow! Co do usg w ciąży to rzeczywiście kiepsko! Ale jak można prywatnie to z raz można się pokusić?

Ja sobie dzisiaj poleniuchowalam. Nawet udało mi się zdrzemnąć 2 godziny. Mąż zajął się dziecmi. Mnie też boli kręgosłup ale ja mam skoliozr i niestety często miewam bóle. Miałam teraz iść na rezonans i rehabilitację ale ze w ciąży jestem więc się nie da.

Co do biegunki to ja polecam wtedy jeść ryż z gotowanym jabłkiem albo marchewka, gorzka czekoladę, banany i pić wywar z suszonych jahod.
Ja mam zaparcia.

Co do wózków to mnie czeka zakup. Ale nie bardzo mam doświadczenie. Dla dwójki starszych miałam takiego "kombajna" żeby po moich "wiejskich" drogach sie spisywał. Wtedy była zima. nie było kostki koło domu. Teraz chciałabym jakąś fajną gondole z możliwością dopuecia fotelika najlepiej maxi cosi Cabrio fix bo ten chciałabym kupic . Przy synu spisal sie rewelacyjnie. Chcialabyn wozek Lekki i mały po zlozeniu żeby się do c3 zmieścił. moze cos polecicie?

Ja nadal pracuje. Praca biurowa. Mam w planach koło grudnia iść na zwolnienie.
 
reklama
Pewnie x-lander x-move, ja go miałam a że pracuje w branży motoryzacyjnej to się smialam że wózek na xenonach [emoji13]
A dlaczego juz go nie masz? Psuje sie ten model? Jaką opinie bys mu wystawiła? :)
f2w33e3k0rq6mc1d.png
 
Do góry