reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

ja na początku miałam tak, że smakowała mi tylko woda, a teraz mnie po niej mdli i generalnie na nic nie mam ochoty. W ciągu dnia jem tylko suche bułki + obiad choć zawsze jest obawa czy się przyjmie. Jedynie na owoce mam chęć.
Ps. mnie od kilku dni mega boli odcinek szyjny :( nie raz z tego bólu wymiotuję :(
Ja wózek już wybrałam, ale kupimy po nowym roku, będzie to Anex Sport lub Anex Cross i fotelik Cybex cloud Q :)
Co do poduchy to też niedługo mam zamiar kupić, jak na razie zakupiłam tylko BioOil, żeby zacząć się smarować.
 
reklama
My skłaniamy się ku Baby Jogger City Elite ;-) a fotelik Maxi Cosi CabroFix lub Pebble
Ja mam po córci Baby Jogger City Mini, ale bez gondoli, ona jest bardzo mała. Dla maluszka zamówiłam Bebetto Holland. A później się przsiadziemy.

f2w33e3k0rq6mc1d.png
 
ja na początku miałam tak, że smakowała mi tylko woda, a teraz mnie po niej mdli i generalnie na nic nie mam ochoty. W ciągu dnia jem tylko suche bułki + obiad choć zawsze jest obawa czy się przyjmie. Jedynie na owoce mam chęć.
Ps. mnie od kilku dni mega boli odcinek szyjny :( nie raz z tego bólu wymiotuję :(
Ja wózek już wybrałam, ale kupimy po nowym roku, będzie to Anex Sport lub Anex Cross i fotelik Cybex cloud Q :)
Co do poduchy to też niedługo mam zamiar kupić, jak na razie zakupiłam tylko BioOil, żeby zacząć się smarować.
Nooo mnie strasznie czasem az mam mroczki:( zastanawiamsie czy ta poducha pomoze

Napisane na PAP5451DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam po córci Baby Jogger City Mini, ale bez gondoli, ona jest bardzo mała. Dla maluszka zamówiłam Bebetto Holland. A później się przsiadziemy.

f2w33e3k0rq6mc1d.png
no oglądaliśmy, na długość jest taka,jak klasyczne gondole ;-) szału nie robi to fakt, myślałam czy nie kupić jakiegoś wózka z samą gondolą,a potem spacerówkę baby jogger, no ale nie wiem, drożej wyjdzie :/
u nas główną rolę gra stelaż szybkie składanie, wygoda, stabilność i koła na każdy teren, wiadomo każdy dobiera wózek do swoich potrzeb :-) jesteśmy wysocy, mąż koszykarz ma 206 cm :p , więc wózek też musi być pod niego, a ten model i on będzie mógł pchać bez garbienia się hehe :D
 
Ja właśnie wycisnęłam soczek marchew-jabłko, wzięło mnie :-)

Też pijecie tak dużo wody? Ja już dłuższy czas mega dużo wody, w nocy się budzę z taką suszą i muszę mieć butelkę przy łóżku... a do wc raz w nocy wstać muszę się wysiusiać :p
Generalnie dużo pije ale najlepiej właśnie wchodzi mi woda niegazowana ew.lekko gazowana.
Lubiłam Muszynianke ale w ciąży przestała mi smakować. Głównie Cisowianke kupuje

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poduszka motherhood jest super :) Walczę o nią z mężem i psem ;) Moja sis śpi na niej do tek pory od pierwszej ciąży (młoda ma 5 lat już).

Paulyna nabiał często przeczyszcza i jest słabo tolerowany przez wiele osób, może ciąża u Ciebie nasila efekt.
 
reklama
no oglądaliśmy, na długość jest taka,jak klasyczne gondole ;-) szału nie robi to fakt, myślałam czy nie kupić jakiegoś wózka z samą gondolą,a potem spacerówkę baby jogger, no ale nie wiem, drożej wyjdzie :/
u nas główną rolę gra stelaż szybkie składanie, wygoda, stabilność i koła na każdy teren, wiadomo każdy dobiera wózek do swoich potrzeb :-) jesteśmy wysocy, mąż koszykarz ma 206 cm[emoji14], więc wózek też musi być pod niego, a ten model i on będzie mógł pchać bez garbienia się hehe :D
Długość ok, tylko wąska. Ja dlatego kupiłam teraz tańszy 2w1 na jakiś rok a później zmiana. Przy córce miałam x-lander x-move, zmieniliśmy po 1,5 roku na mclaren techno xt, szybko sprzedalismy i został baby Jogger City Mini, tym jeździliśmy do 3,5 roku córki.

f2w33e3k0rq6mc1d.png
 
Do góry