reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja do lekarza chodzę jednego prywatnie . Nie znam żadnego fajnego na NFZ . Ale jeśli któraś z was ma fajnego na NFZ który robi usg co wizytę to bym nie szukała prywatnie dodatkowo. Ja do lekarza chodzę tego samego co w 1 ciazy . Płace 150 zł za wizytę ale sprzęt ma taki sobie . Mieszkam w małym mieście wiec wyboru dużego nie mam , w jeździć 50 km do poznania mi ciezko bo nie mam z kim Karima zostawiać :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam osobny wątek na zdjęcia testów, zdjęcia brzuszków, zdjęcia z usg itp.... będziemy tam również zdawać relacje z wizyt u ginekologa ... co myślicie? myślę że to dobre rozwiązanie żeby nam się to wszystko w tym wątku nie "zakopało" :)

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty !! :) Ja biegnę na 14 i nie mogę się doczekać a zarazem się mega denerwuje :(
Trzymam kciuki za wizytę! Będzie dobrze! :)
 
Ja dziś rano czulam się fatalnie, w glowie mi wirowało, byłam słaba i czulam jakby mi serce waliło jak młot, teraz już jest okej, tylko ciągle czuje glód :D
 
Trzymajcie kciuki :) ja na 15 . Oczywiście jak w pierwszej ciazy przed każda wizyta jestem mega zestresowana, ręce mi sie trzęsą, serducho wali [emoji849]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny siedze w poczekalni u lekarza, za 15 minut wchodze i tak mi się ręce trzęsą że szok ! Nie przypominam sobie zebym się w pierwszej ciąży tak denerwowała. Zaraz tu padnę z nerwów ... proszę o trzymanie kciuków ! :-*

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry