reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Hej hej :) ja też chyba nieśmiało mogę do Was dołączyć. Wczoraj dwa testy pokazały mi dwie kreseczki :) Wychodzi na to że fasolek ma dwa tygodnie, więc na wizytę u lekarza chyba muszę jeszcze troszkę poczekać :/
 
Hej hej :) ja też chyba nieśmiało mogę do Was dołączyć. Wczoraj dwa testy pokazały mi dwie kreseczki :) Wychodzi na to że fasolek ma dwa tygodnie, więc na wizytę u lekarza chyba muszę jeszcze troszkę poczekać :/
Wiek ciąży liczymy od pierwszego dnia miesiączki. ;) Najlepiej na wizytę poczekać do przynajmniej 6-7 tygodnia, jeśli chce się zobaczyć serduszko, aczkolwiek nie zawsze w 6 tc już coś widać, bo czasem ciąża bywa młodsza niż nam się wydaje. ;)
 
reklama
Was tez boli dolny odcinek kregoslupa jak sie schylacie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nawet jak się nie schylam :)

Ps. Ale jestem grzeczną pacjentką...stosuje zalecenia w 100% ;) zwłaszcza jeśli chodzi o dietę...wiec pozdrawiam znad połowy ledwo ostałej gorzkiej czekolady :D wcześniej lody w...a jak czekoladowej polewie ;)
Ważę się codziennie - sukces że waga stoi w miejscu (Hmm czy serio sukces? O ciąży wiem prawie 2tygodnie i mowię,mż sukces ż nie mam 5kg więcej?) ;) a u was jak z wagą?

Ps 2 na wieczór mnie mdli jakoś...bo to przecież nie przez to ze zeżarłam tą czekoladę w 10sek :D


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry