reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja bety nie robiłam i póki co to nie robię. :huh:

Czy wy wszystkie macie jakieś objawy mdłości zgaga bol piersi ?
Bo ja tylko częściej siusiu, burczenie w brzuchu i czasem pobolewa podbrzusze:huh: i tak się zastanawiam czy wszystko Okey :huh:
Ja też na razie tylko siusiu, zero mdłości chociaż z synkiem też nie miałam ale zobaczymy. Piersi urosły i czuje ze są cięższe i takie twardsze ... innych oznak no poza snem i notorycznie ziewacie BRAK
 
reklama
Kurcze u mnie zupełnie inaczej niż w 1 ciąży. Mam mdłości, a wcześniej nie miałam. Nie bolą mnie cycki, a wcześniej bardzo. Jutro odbiore wyniki bety. Trzymajcie kciuki!

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1467837717-1d1mld.jpeg


Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zrobiłam osobny wątek na zdjęcia testów, zdjęcia brzuszków, zdjęcia z usg itp.... będziemy tam również zdawać relacje z wizyt u ginekologa ... co myślicie? myślę że to dobre rozwiązanie żeby nam się to wszystko w tym wątku nie "zakopało" :)

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty !! :) Ja biegnę na 14 i nie mogę się doczekać a zarazem się mega denerwuje :(
 
Dziewczyny zrobiłam osobny wątek na zdjęcia testów, zdjęcia brzuszków, zdjęcia z usg itp.... będziemy tam również zdawać relacje z wizyt u ginekologa ... co myślicie? myślę że to dobre rozwiązanie żeby nam się to wszystko w tym wątku nie "zakopało" :)

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty !! :) Ja biegnę na 14 i nie mogę się doczekać a zarazem się mega denerwuje :(
Nie denerwuj się, będzie wszystko dobrze :) :*
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam osobny wątek na zdjęcia testów, zdjęcia brzuszków, zdjęcia z usg itp.... będziemy tam również zdawać relacje z wizyt u ginekologa ... co myślicie? myślę że to dobre rozwiązanie żeby nam się to wszystko w tym wątku nie "zakopało" :)

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty !! :) Ja biegnę na 14 i nie mogę się doczekać a zarazem się mega denerwuje :(
Cluue wszystko będzie dobrze, spokojnie, nie denerwuj się <przytul>♡
 
Do góry