reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dziewczyny, która z Was ma niedługo wizytę? Mogę poprosić o zapytanie gina w moim imieniu, co w sytuacji, kiedy ciężarna nie przechodziła cytomegalii a jej starsze dziecko idzie do przedszkola? Czy to duże ryzyko? Moja wizyta jest dopiero głęboko we wrześniu.
wiesz ja mam 05 wrzesnia, ale napewno jakas dziewczyna bedzie wczesniej;)

ja tez po wizycie, wszystko jest ok. Dzidzius nie chcial wczoraj wspolpracowac i dac sie zmierzyc;) na prenatalne mam sie umowic zaraz po 5 wrzesnia;)

Napisane na PAP5451DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam Was Mamuski :) .. od jakiegos czasu tu zaglądam i postanowiłam dołączyć :) Jestem już mamą 4.5letniej Lenki .. druga fasolka w drodze tj.13tydz4dni wiec zaraz rozpoczynamy drugi trymestr :) termin 02.03.2017! za 3dni prenatalne - u nas w tym czasie informuja o płci dziecka czy wy juz znacie? jak z Waszą wagą ile jesteście już na +?:) Milego dnia
 
Witam Was Mamuski :) .. od jakiegos czasu tu zaglądam i postanowiłam dołączyć :) Jestem już mamą 4.5letniej Lenki .. druga fasolka w drodze tj.13tydz4dni wiec zaraz rozpoczynamy drugi trymestr :) termin 02.03.2017! za 3dni prenatalne - u nas w tym czasie informuja o płci dziecka czy wy juz znacie? jak z Waszą wagą ile jesteście już na +?:) Milego dnia

Hej :) ja z waga jak narazie 1 kg mniej :) ale w pierwszej ciazy miałam 2 kg mniej do 20 tc a po 20 tc do konca przytyłam 30 kg . Wiec , nie cieszę sie jeszcze :):)

Ja termin mam na 1 marca a prenatalne dzisiaj :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was Mamuski :) .. od jakiegos czasu tu zaglądam i postanowiłam dołączyć :) Jestem już mamą 4.5letniej Lenki .. druga fasolka w drodze tj.13tydz4dni wiec zaraz rozpoczynamy drugi trymestr :) termin 02.03.2017! za 3dni prenatalne - u nas w tym czasie informuja o płci dziecka czy wy juz znacie? jak z Waszą wagą ile jesteście już na +?:) Milego dnia

Hej!!! Fajnie ze jesteś z nami :-) ja mam 1 kg na minusie
 
Witam Was Mamuski :) .. od jakiegos czasu tu zaglądam i postanowiłam dołączyć :) Jestem już mamą 4.5letniej Lenki .. druga fasolka w drodze tj.13tydz4dni wiec zaraz rozpoczynamy drugi trymestr :) termin 02.03.2017! za 3dni prenatalne - u nas w tym czasie informuja o płci dziecka czy wy juz znacie? jak z Waszą wagą ile jesteście już na +?:) Milego dnia

Witamy:) Skąd jesteś?
U mnie waga do tej pory spadała, ale dzisiaj jak sprawdzałam to +1kg od ostatniego ważenia.

Hej :) ja z waga jak narazie 1 kg mniej :) ale w pierwszej ciazy miałam 2 kg mniej do 20 tc a po 20 tc do konca przytyłam 30 kg . Wiec , nie cieszę sie jeszcze :):)

Ja termin mam na 1 marca a prenatalne dzisiaj :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

MoniaKari trzymam kciuki za prenatalne. Koniecznie daj znać.
 
Witam Was Mamuski :) .. od jakiegos czasu tu zaglądam i postanowiłam dołączyć :) Jestem już mamą 4.5letniej Lenki .. druga fasolka w drodze tj.13tydz4dni wiec zaraz rozpoczynamy drugi trymestr :) termin 02.03.2017! za 3dni prenatalne - u nas w tym czasie informuja o płci dziecka czy wy juz znacie? jak z Waszą wagą ile jesteście już na +?:) Milego dnia
Hej;) zapraszamy;) ja jestem 1kg na plusie od ostatniego wazenia:)

Napisane na PAP5451DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane moje a co wy myślicie o tym żeby pryszcze zasuszac spirytusem salicylowym? Mam już tak cholerny problem. Pół twarzy wywalone. Po prostu jak wrzodziaki jakieś.

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane moje a co wy myślicie o tym żeby pryszcze zasuszac spirytusem salicylowym? Mam już tak cholerny problem. Pół twarzy wywalone. Po prostu jak wrzodziaki jakieś.

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Spróbuj maść cynkowa.
Tania i lepsza od spirytusu mi się wydaje ;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, która z Was ma niedługo wizytę? Mogę poprosić o zapytanie gina w moim imieniu, co w sytuacji, kiedy ciężarna nie przechodziła cytomegalii a jej starsze dziecko idzie do przedszkola? Czy to duże ryzyko? Moja wizyta jest dopiero głęboko we wrześniu.
Ja tez nie przechodziłam. Lekarz powiedział, że w czasie ciąży pewnie jeszcze raz to sprawdzimy i tyle. Nie ma cudownego środka żeby się przed tym uchronić. Mój juz drugi rok pójdzie do przedszkola. Póki co nie przyniósł tego.

Tu masz link Link do: Jak chronić się przed cytomegalią? | Serwis świadomych rodziców radosnych dzieci

Wychodzi, że własne dziecko najlepiej przez rękawiczki dotykać... ;)

Myślę, że częste mycie rąk i sobie i dziecku i cóż. Oby nic się nie stało :) nie zamartwiaj się :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja 6 kilogramów schudłam od początku. Ale ja ciężka waga jestem więc mam z czego gubic. Mnie od wczoraj głowa boli i dzisiaj już wzięłam tabletkę bo nie dałam rady
 
Do góry