reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

A najdziwniejsze jest to jak szybko mi czas leci... Nawet nie tyle dni co czas ciąży.. Jak się dowiedziałam byłam w 3 tygodniu. Pomyślałam, że to cała wieczność, że to nigdy nie minie. Zaraz zaczynam 11 tydzień. Kiedy to zleciało???
Mama2raz, Inga- ja 2 dni później, nie mogę się doczekać. To już chyba będą penatralne? Bo gin kazała mi się zdecydować co do Nifty. Ktoś mówił, że będzie to robił ale mi umknęło...
U mnie to zwykła wizyta, pierwsza u Pani doktor która ma prowadzić moją ciążę.
 
reklama
Ja chcialam takie cos kupic jak na foto,ale myśląc logicznie,ze w ogole nie mam miejsca na ta wanienke zeby sb siedziala caly dzien to przydalaby sie taka o której mowisz ale cena wieksza duzo za sama wanienke bo nawet stelaża nie ma i niewygodnie bedzie mi jej używać...pomyśleć trzeba.
Ale chyba stanie na tym,ze bd ja wpychac pod prysznic. Ta zwykla

 
1471349323369.jpg


 

Załączniki

  • 1471349323369.jpg
    1471349323369.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 321
1471349855225.jpg

Myslalam ze o takim czyms mowisz.
Nie posiadam niestety komody w wysokosci odpowiedniej[emoji3] zostaje przy zwyklej wanience ze stojakiem [emoji3]

 

Załączniki

  • 1471349855225.jpg
    1471349855225.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 286
Dziewczyny dajcie spokój z tym zaglądaniem w portfele bo to niesmaczne. Jak kogoś stać i ma ochotę kupić pierdyliard gadżetów przed porodem to jego sprawa, krzywdy nikomu nie robi. Jedna kupi buty za 7k, druga wózek za tyle, a trzecia pojedzie za to na wakacje. Wolnoć Tomku w swoim domku. Te bardziej rozsądne będą kupować po porodzie, gadżeciary przed. Niektórzy maja duże domy i nie jest problemem zmieścić i łóżeczko i przewijak i kołyskę i bujaczek i kij wie co jeszcze, a inni żyją na 40m2 i kminią nad oszczędnością miejsca, bo tego wymaga sytuacja. Czy oznacza to, że któraś z nich będzie bliżej z dzieckiem zw na powierzchnie mieszkaniowa i ilość gadżetów? No nie bardzo ;) Nie mierzmy wszystkich swoją miarą ;) Wkurza mnie takie narzucanie swojego stylu wychowania. Nie każdy ma babcie na dyżurze, nie każdy może/chce sobie 3 lata zrobić wolne od pracy. Każdy ma swoja sytuacje, każda rodzina i dziecko są inne.

Kate2288 też mam genetyczne w sobotę. One chyba są i dopochwowo i przez brzuch.
 
Mama2raz mam taki sam plan

no cóż...
dziś dzień prawdy... wizyta, na której okaże się, czy jest dzidzia, czy nie ma :(
2 tyg wcześniej był pęcherzyk 15mm, objawy są, brzuch ewidentnie duży, ale stres niewyobrażalny..
trzymajcie kciuki!!

A z gadżetów polecić mogę wiaderko do kąpania, do chyba 7 miesiąca użysaliśmy , Maks je uwielbiał
Trzymam kciuki daj znać po wizycie
 
reklama
Do góry