reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ooo 5 minut? Super :-). Mi odeszły wody ok. 15, umylam sie , zjadłam obiad lekki i pojechałam. Tam uznano ze skoro skurczu nie ma to na drugi dZień o 7 dadzą kroplowke na wywołanie. O 1 w nocy się zaczęły skurcZe, o 3.30 już mocne. Po 7 zaczęłam rodzić, urodziłam po 30 minutach partych. Bez nacięcia. Bez pęknięcia. 2 godzin po porodZie chodziłam

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Oj ja mam traumatyczne przeżycia po drugim porodzie,,,ale tu nie będę opisywać ,na szczęście wszystko skończyło sie ok
co do grupy na fb jest tam dopiero 5 członków bp chcemy mamą grupę a nie po paręset osób grupa to WIOSENNE MAMY 2017 jak nie znajdziecie to piszczie na prv odesle wam link
Czegoś nie kapuje, przecież grupa już jest, a twoja to kolejna. Po co? Dwie na bb, dwie na fb, serio? Zdecydujemy się na coś konkretnego w końcu

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Grupa na fb nie ma związku z BB, weszłam tu bo kiedyś jak bylam w drugiej ciąży utworzyłyśmy z dziewczynami grupę i od prawie 6l ona istnieje a jakas na fb jest tylko nikogo nie przyjmują
 
A ile trwał Twój poród?
Mi o godzinie 8.45 odeszły wody. Zdążyłam się umyc do końca spakować i pojechaliśmy do szpitala. Na sali porodowej dostałam oksytocyne i jakiś czopek dopochwowo bo nie miałam skurczy a rozwarcie bardzo małe. Dopiero jakoś po 11 dostałam skurcze najpierw jakiś Ci 25 minut. Oczywiście cały czas chodzenie, przysiady itp. A urodziłam o 15.55.
 
Ja wolałabym pisać na zamkniętym, z majówkami 2015 trzymamy się do dziś i jest super grupa. Dajcie znać tylko jak wejść na zamknięty wątek :)
 
Dzień dobry.
Przespalam noc spokojnie mimo wieczornych wymiotów. Teraz póki leżę jeszcze jest ok ;) dzisiaj zarobiony dzień mi się szykuje, trzeba ogarnąć podwórko po naszej nieobecności.
 
reklama
Grupa na fb nie ma związku z BB, weszłam tu bo kiedyś jak bylam w drugiej ciąży utworzyłyśmy z dziewczynami grupę i od prawie 6l ona istnieje a jakas na fb jest tylko nikogo nie przyjmują
Rozumiem ale nie przyjęto Cię pewnie dlatego że twój pierwszy post dotyczył od razu założenia grupy. Osobiście.uważam że jak każdy będzie zakładał grupę to nigdy nikt się w nich nie zgra. Oczywiście jednak każda z nas ma prawo sobie taką założyć.

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry