reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ale straszycie tymi wpisami! Masakra! Ja nie rodziła i mam juz dosc jak was czytam hehehe poczekajcie parę miesięcy ze straszeniem jeszcze[emoji16]
Ale i tak chyba wolalabym nacięcie a nie pęknięcie nierówne.

f2w3rjjgqcxmp5c7.png
Ha ha to tez moja pierwsza ciąża i temat porodu to dla mnie tabu ! Nie mysle o tym i nie rozmawiam a tu takie wpisy dzisiaj [emoji5] dziewczyny mamy jeszcze duuuuuzo czasu [emoji14]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny z lubuskiego - studiowałam w zg, a moi rodzice teraz.mieszkają w Świebodzinie, choć pochodzą z Wlkp :-)

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Mama_ns - do mnie nadal połowa nie dociera... i prawda, im więcej czytam tym bardziej panikuję. jak jeszcze mi ktoś poopowiada to już mnie kompletnie przerażenie ogarnia
Dlatego ja o porodzie nic nie czytam nie słucham cennych rad [emoji14]bo będzie na to jeszcze czas :) a tak to będę panikować nie potrzebnie :-)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny a jak u Was z libido?
Ja sie boje jak mi wspomnial lekarz cos o poronieniu. Maz musi wytrzymać do 30.07 [emoji23]
Ha ha to tez moja pierwsza ciąża i temat porodu to dla mnie tabu ! Nie mysle o tym i nie rozmawiam a tu takie wpisy dzisiaj [emoji5] dziewczyny mamy jeszcze duuuuuzo czasu [emoji14]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj duzo i tez im to pisalam [emoji3] nakręciły się i pewnie tez bysmy pisaly jakbysmy mialy doświadczenie [emoji23]

f2w3rjjgqcxmp5c7.png
 
Dziewczyny ja z Nowej Soli :) Pracuję w Zielonej Górze A Teść mieszka w Świebodzinie.
Poród oczywiscie w Nowej Soli. Nawet dziewczyny z Zielonej, Głogowa czy Wschowy do nas przyjeżdżają rodzić.

Mi krzywa glukozowa w poprzedniej ciązy wyszla po 2 h 140 i od razu z takim wynikiem obowiazkowy szpital na kilka dni
 
U mnie zawsze słabe;)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też szału zazwyczaj nie ma he he ale teraz to już w ogóle to jest chyba ost. rzecz o jakiej myślę .. biedni Ci nasi panowie :-)
Ale mój się troszkę boji.. naczytal się ze mogę krwawic ze to może zaszkodzić i wsumie nawet nie namawia :-)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie odkąd zaszłam to ani razu bo na początku bolał brzuch potem infekcja a potem lekarka stwierdzila krwiak i zagrożenie ciąży wiec zakaz sexu dopóki sie nie wchlonie..
 
Do góry