reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Mój mąż mówi to samo... Jednak mam mega doła bo z OM wychodzi ze dzisiaj jest 7t0d... Cierpliwie zostało mi czekać znowu dwa tygodnie [emoji29]
Dostałam zwolnienie... Ocipieje w domu czekając...

Kochana miałam podobnie.. okazało się ze owulacje miałam później niż zwykle i ciąża była młodsza o 2 tyg tez myślałam że zwariuje a na dodatek kazał mi lekarz zrobić dwa razy betę i nie przyrosla tak jak powinna po czym udałam się do lekarza po tygodniu i było pięknie bijące serduszko :-) rozumiem Cię, ale głową do góry i napewno wszystko będzie dobrze [emoji5][emoji9]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wszystko bd ok,a spędzanie dlugo przy komputerze tez nie wskazane przez promieniowanie czy cos wiec odpoczywać u boku męża i czekac spokojnie na usg [emoji3]

f2w33e3kf50gsgs9.png
Nie korzystam z komputera od roku..[emoji14]
Kochana miałam podobnie.. okazało się ze owulacje miałam później niż zwykle i ciąża była młodsza o 2 tyg tez myślałam że zwariuje a na dodatek kazał mi lekarz zrobić dwa razy betę i nie przyrosla tak jak powinna po czym udałam się do lekarza po tygodniu i było pięknie bijące serduszko :-) rozumiem Cię, ale głową do góry i napewno wszystko będzie dobrze [emoji5][emoji9]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
W pierwszejej ciazy też tak miałam ze wiek z OM (18.10)różnił się od tego z USG (01.11) syn urodził się 3.11 i wpisali ze to 42 tydzień bo wzięli datę OM.
Teraz też musi być dobrze :)
Pozdrawiam Was ciepło i dziękuję za słowa otuchy.
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty i wasze maleństwa [emoji6][emoji6]

 
Dziewczyny ja tak z innej beczki. Co na zaparcia? Jak ide do kibelka to płakać mi sie chce. Mam wrażenie ze pękne. A jak już coś pójdzie to poplakac sie można.
 
Hej :-) :)

Ja odpoczywam, córcia u dziadków na wsi :tak: Jutro wraca, ale już za nią tęskne ;-) ;)

Dziś o 19 wizyta.... Stresuje się bardzo :-( :( Bo boje się, że powtórzy się mój koszmar z 2015. Wtedy zobaczyłam na USG nieporuszające się moje dzieciątko...Siedzi to gdzieś z tyłu głowy, ale staram się myśleć pozytywnie... ;-) ;)

Miłego dnia! :*
 
Hej :-) :)

Ja odpoczywam, córcia u dziadków na wsi :tak: Jutro wraca, ale już za nią tęskne ;-) ;)

Dziś o 19 wizyta.... Stresuje się bardzo :-( :( Bo boje się, że powtórzy się mój koszmar z 2015. Wtedy zobaczyłam na USG nieporuszające się moje dzieciątko...Siedzi to gdzieś z tyłu głowy, ale staram się myśleć pozytywnie... ;-) ;)

Miłego dnia! :*
Kochana spokojnie będzie dobrze. Ja w 2014 roku też to przeżyłam. A teraz leci 12 tydzień. W czwartek bylam u lekarza i wszystko jest ok. U Ciebie też tak będzie. [emoji9][emoji4]
 
Hej :-) :)

Ja odpoczywam, córcia u dziadków na wsi :tak: Jutro wraca, ale już za nią tęskne ;-) ;)

Dziś o 19 wizyta.... Stresuje się bardzo :-( :( Bo boje się, że powtórzy się mój koszmar z 2015. Wtedy zobaczyłam na USG nieporuszające się moje dzieciątko...Siedzi to gdzieś z tyłu głowy, ale staram się myśleć pozytywnie... ;-) ;)

Miłego dnia! :*
Bluecaat na pewno zobaczysz pływająca fasolkę z machajacymi nóżkami i rączkami :-D. Od razu daj znać!

Dziewczyny byłam wczoraj jednak na ip, okazało się że dzidzia cala i zdrowa plywala sobie beztrosko w macicy ;-). Najprawdopodobniej jakoś uraz mechaniczny bo niczego tam nie widział konkretnego. Swoją drogą super lekarz, młody dość ale bardzo troskliwy.

W każdym bądź razie uspokoił mnie, zapisał duphaston 2*1. Tylko nie mówił ile dni, a ja z tego wszystkiego nie zapytałam. Hymmm A może tylko jeden... jak myślicie? Znacie ten lęk co nie? (Niektóre)

Dziś strasznie boli mnie kręgosłup.

A wy jak się czujecie? Kto ma dZiś wizytę oprócz Karoliny?(Bluecaat)

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Ojej bluecaat i Zuzia to musiało być straszne przeżycie!!! Jesli to nie jest tajemnica, to w ktorym tygodniu ciąży dotknęła Was ta tragedia? Wiadoma byla przyczyna??? Trzymam za Was kciuki, aby historia sie nie powtorzyla, ani Wam ani żadnej z nas!!! Miłego dnia :-*
 
Bluecaat na pewno zobaczysz pływająca fasolkę z machajacymi nóżkami i rączkami :-D. Od razu daj znać!

Dziewczyny byłam wczoraj jednak na ip, okazało się że dzidzia cala i zdrowa plywala sobie beztrosko w macicy ;-). Najprawdopodobniej jakoś uraz mechaniczny bo niczego tam nie widział konkretnego. Swoją drogą super lekarz, młody dość ale bardzo troskliwy.

W każdym bądź razie uspokoił mnie, zapisał duphaston 2*1. Tylko nie mówił ile dni, a ja z tego wszystkiego nie zapytałam. Hymmm A może tylko jeden... jak myślicie? Znacie ten lęk co nie? (Niektóre)

Dziś strasznie boli mnie kręgosłup.

A wy jak się czujecie? Kto ma dZiś wizytę oprócz Karoliny?(Bluecaat)

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
Ja biorę Duphaston od samego początku jeszcze nic na usg nie bylo widać. Napewno nie mozesz wziąć jeden raz tylko bierz tak jak lekarz zapisał 2*1 ja tez tak biore, do następnej wizyty u swojego lekarza. A on dalej zadecyduje. Ja mam wizyte 1.09. I to juz będzie 15 tydzień i tez sie dowiem czy dalej musze brać.
 
reklama
Lilija super, że wszystko w porządku u Was.
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzisiejsze i czekam na wieści!
Mi wczoraj wieczorem przyszły wyniki morfologii, konsultowalam z lekarzem, bo sporo odchyleń jest, ale raczej nic wskazującego na krztusiec, raczej na ciążę :) na ostateczne wykluczenie zarażenia muszę czekać do 2 tygodni.

Miłego dnia mamusie!

 
Do góry