reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
mama_NS weź nospę i magnez - to zapobiega skurczom. Magnez suplementuj regularnie, nospę doraźnie. Co to jest "tabletka na podtrzymanie czy coś"? Duphaston? Zwolnienie koniecznie bierz i dużo odpoczywaj.
Magnez tez przepisał i wlasnie te tabletki co napisalas,a nie moglam sobie przypomniec nazwy. Jutro rano ide do szefa na rozmowę, bo nie wie o mojej ciąży i jade do gine (otwarte ma od8:30) po zwolnienie...

f2w33e3kf50gsgs9.png
 
Magnez tez przepisał i wlasnie te tabletki co napisalas,a nie moglam sobie przypomniec nazwy. Jutro rano ide do szefa na rozmowę, bo nie wie o mojej ciąży i jade do gine (otwarte ma od8:30) po zwolnienie...

f2w33e3kf50gsgs9.png

To progesteron syntetyczny, nic strasznego :) Bardzo popularny lek. On uzupełnia niedobory progesteronu. Zlecił Ci jego badanie czy na wszelki wypadek zapisał? I co to są "objawy poronne" wg tego lekarza? Może chodzi o wpis "poronienie zagrażające"? A w pracy nie musisz mówić o ciąży jeszcze jak nie chcesz, powiedz bez szczegółów, że problemu kobiece, daj zwolnienie i tyle. Jak szef facet to nie będzie o macicę dopytywał ;)
 
Aaaale tu dużo postów :))

Dziewczyny a was boli jeszcze brzuch jak na miesiączkę ? Ja dzis znowu odczuwam, dobrze ze jutro wizyta.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Ola, mnie trochę pobolewa jak na miesiączkę :) cieszę się że sobie wszystko wyjasniliscie z mężem :)


Asica oby cię.jaknajszybciej puścili do domu ale pod warunkiem że będą pewni ze z wami wszystko ok..

DZięki dZiewczyny raz jesZcze!

Wszystkozajete no właśnie niby wiem że lekkie plamienie to może być oznaka np podraznionej szyjki macicy , ale stres zawsze jest. Ogólnie w.panikę nie wpadam ale niepokój jest i biegam co chwila patrzeć na podpaske.
U nas jest szpital typowo położniczy gdzie robią usg na konsultacji bez problemu także na szczęście jest gdzie się udać
.
Natusia dam znać na pewno :-*

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka

Lilija wiem co czujesz,pewnie tak jak mi każą Ci polecić troszkę. Ale na pewno wszystko będzie dobrze!!!


Magnez tez przepisał i wlasnie te tabletki co napisalas,a nie moglam sobie przypomniec nazwy. Jutro rano ide do szefa na rozmowę, bo nie wie o mojej ciąży i jade do gine (otwarte ma od8:30) po zwolnienie...

f2w33e3kf50gsgs9.png
Koniecznie na idź na zwolnienie Kochana, dzidzia najważniejsza. Kurcze jakiś mało delikatny ten Twój lekarz... dawaj znać jak jutro wizyta, trzymamy kciuki, musi być dobrze :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To progesteron syntetyczny, nic strasznego :) Bardzo popularny lek. On uzupełnia niedobory progesteronu. Zlecił Ci jego badanie czy na wszelki wypadek zapisał? I co to są "objawy poronne" wg tego lekarza? Może chodzi o wpis "poronienie zagrażające"? A w pracy nie musisz mówić o ciąży jeszcze jak nie chcesz, powiedz bez szczegółów, że problemu kobiece, daj zwolnienie i tyle. Jak szef facet to nie będzie o macicę dopytywał ;)
Dał skierowanie na różne badania, których nie mialam dzisiaj przy sobie. Ale juz w lozku leze i prawie spie wiec nie wiem dokladnie co to za badania. Jutro napisze. Boje sie, bo mowione bylo, że nie bede mogła miec dzieci najprawdopodobniej,a później, ze jesli tak to problem z zajściem,a w sumie staramy sie od slubu(8w3d) a jestem w 6w4d i teraz mam nadzieję donosic szczesliwie dzidzie.

f2w33e3kf50gsgs9.png
 
Wszystkozajete, tez biorę wspolzycie pod uwagę bo szyjka macicy w ciąży jest mocno ukrwiona i łatwo o jakieś "zadrapanie",
W poprzedniej ciąży byłam 3 razy na ip i wszystkie około północy, zawsze robili mi usg albo ktg , bez problemu później dawali kartę konsultacyjna i do domu

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Wszystkozajete, tez biorę wspolzycie pod uwagę bo szyjka macicy w ciąży jest mocno ukrwiona i łatwo o jakieś "zadrapanie",
W poprzedniej ciąży byłam 3 razy na ip i wszystkie około północy, zawsze robili mi usg albo ktg , bez problemu później dawali kartę konsultacyjna i do domu

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka

Jak masz pewność to można jechać, jasne :) Chyba, że się unormowała sytuacja. A w poprzedniej ciąży też na tak wczesnym etapie byłaś? Widać co szpital to obyczaj. U mnie IP = przyjęcie do szpitala.
 
No wlasnie boli jakbym miala dostać okres,albo jakbym miala biegunke....do tego plecy strasznie i po dzisiejszej wizycie, która również byla moja pierwsza (usg potwierdzilo 30.03.17 6w4d, serduszko pieknie bije) jestem trochę zalamana....stwierdzono objawy poronne i dostałam tabletke na podtrzymania czy cos...zwolnienie chcial przepisac,ale przez problemy w pracy nie zabralam,ale wracam po nie jutro bo boli mega kregoslup i nie chce zawinic...

f2w33e3kf50gsgs9.png
Jakie objawy poronne stwierdzono? Te bóle?
 
Kurka rurka, ciezko za wami nadążyć[emoji14]zobaczcie co znalazłam w necie... Korzysta któraś z was z tego kalkulatora?

 
reklama
Jak masz pewność to można jechać, jasne :) Chyba, że się unormowała sytuacja. A w poprzedniej ciąży też na tak wczesnym etapie byłaś? Widać co szpital to obyczaj. U mnie IP = przyjęcie do szpitala.
Byłam w 22 tygodniu bo ruchów nie czułam 2 dni, a już od 3 tygodni były. Pojechałam najpierw do bliższego szpitala A tam recepcjonistka zadzwoniła z łaską do lekarki dyzurujacej która stwierdziła że muszę się położyć na oddział to wtedy moooooooze jutro mi zrobią usg . I w ogóle uznała że nawiedzona jestem, że w 22 tygodniu już czuję ruchy bo wg niej to niemożliwe. OMG!
Pojechałam do innego miasta. Tam od razu bez problemu, bez konieczności zostania.

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry