reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Jestem po wizycie! Na której miałam zobaczyć moją kropeczke i bijące serduszko. Niestety strasznie jestem rozczarowana :( wyć mi się chce.
Doktórka po wykonaniu USG widziała pecherzyk 15mm odpowiadający 5t4d... Zgłupiałam totalnie. Bo13 dni temu lekarz widział pęcherzyk 5mm. Kazała przyjść za 2 tygodnie... Mam się nie martwić bo to być może jest za wcześnie bo ciąża młodsza niż wychodzi z OM.
Strasznie się martwię [emoji29][emoji29][emoji29][emoji29]

Kurcze a może idź do innego lekarza prywatnie na usg

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola super że się pogodziliscie :)

Ja z M. jestem 5lat , do tej pory "przyszli" teściowie się nie wtrącali w nasz związek bo nawet nie mieli powodu. Nasz kontak można określić jako hmm neutralny ? Obojętny ? Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi :sorry: mój M jest jedynakiem i jest mamisynkiem i prawie że wszystkimi sprawami leci na "konsultacje" do mamy :laugh2: ale w sumie nie przejmuje się tym do końca bo czasem zdanie osoby z "zewnątrz" jest przydatne :tak: To nasze pierwsze dzidzi i oczywiście pierwszy wnuk/wnuczka teściów i tu zaczną się zapewnie schody z teściowa :laugh2:ja jestem bardzo uparta i wszystko musi być "po mojemu" (oczywiście z M zawsze dochodzimy do kompromisu ) ale z teściowa raczej będę darła koty i tu się okaże czy M stanie po mojej stronie :-) :) ale raczej nie będzie miał wyboru bo jak nie to się pakuje i "aliwederczi Roma" :laugh2::laugh2: ale się rozpisalam :-p
 
A ja zostałam bardzo dokładnie za wszystko wczoraj przeproszona. Powiedział ze bez względu na wszystko nie powinien sie tak zachować. Spotkaliśmy sie w neutralnym miejscu, on zaproponował spotkanie, mała sie pobawiła a my pogadaliśmy. Takze wracamy razem do domu [emoji3]

Dobrze, że mu rozum wrócił! :) Oby "mamusia" się też opamiętała z super pomysłami. A jak noga córy?

Co do ślubu to nam 4 rok leci, wesele mieliśmy zimą, jakieś 130 osob o ile pamietam. Ale my raczej z tych co się nie spinają o kolor kwiatków czy inne takie weselne sprawy, zależało nam głownie na zespole z rockowym pazurem i dobrym żarciu. Dekoracje kościoła ogarnela para, która miała w tym samym dniu, sala miała swoje przybranie, też nie ingerowaliśmy, bo było spoko. Przygotowania zaczęliśmy we wrześniu, ślub 1.12. Zimą mniejsze obłożenie sal, zespołów, fotografów itp i to też wpłynęło na naszą decyzję o dacie. Tylko sale zarezerwowaliśmy wcześniej - z reszta pierwsza którą oglądaliśmy, bo rodzice nalegali żeby coś jechać i obejrzeć :p Suknie też na pierwszej wyprawie kupiłam, mąż garniak podobnie ;) Układ do pierwszego tańca wymyśli mąż. Także w niecałe 3 miesiące udało się fajną imprezę zmontować, bez spiny i etapu "bridezilli" [emoji12]
 
Jestem po wizycie! Na której miałam zobaczyć moją kropeczke i bijące serduszko. Niestety strasznie jestem rozczarowana :( wyć mi się chce.
Doktórka po wykonaniu USG widziała pecherzyk 15mm odpowiadający 5t4d... Zgłupiałam totalnie. Bo13 dni temu lekarz widział pęcherzyk 5mm. Kazała przyjść za 2 tygodnie... Mam się nie martwić bo to być może jest za wcześnie bo ciąża młodsza niż wychodzi z OM.
Strasznie się martwię [emoji29][emoji29][emoji29][emoji29]

Nie martw się ja w 5t nie miała widocznego pęcherzyka. Będzie dobrze!
 
Przepraszam że tak o sobie, ale mam malitkie plamienie na papierze i martwię się troszkę. Mąż w pracy autem więc muszę na niego poczekać. Siedzę i obserwuje. Trzymajcie kciuki aby ustalo

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Przepraszam że tak o sobie, ale mam malitkie plamienie na papierze i martwię się troszkę. Mąż w pracy autem więc muszę na niego poczekać. Siedzę i obserwuje. Trzymajcie kciuki aby ustalo

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
Trzymam bardzo mocno, na pewno wszystko będzie dobrze
 
Do góry