reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

lilija to ja mam tylko 20 km i we Wrocławiu jestem bardzo często, bo i obwodnica można wszędzie szybko dojechać.... zwłaszcza do galerii czy pasażu na wyprzedaże....czekam na półmetek ciąży i zaczynam zakupki
 
reklama
Dziewczyny. Doradzdzie mi...ja nie jestem z tych panikijacych i przewrazliwionych ale od3 dni wymiotuje każdym posiłkiem i w sumie wizytę mam w środę ale zastanawiam się czy dziś nie dzwonić do mojego lekarza...boję się powtórki z rozrywki że będzie tak jak w 1.ciazy i wyląduje w szpitalu...dzwonić czy czekać do środy?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Super, a w która stronę od Wrocławia mieszkasz? Mam znajomych w kątach wrocławskich

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Dzień dobry dziewczyny! :-)
Ja już od 7:00 w pracy, dzisiaj znowu bardzo śpiący dzień....i jakoś tak mi dziwnie, niedobrze... :baffled:
Miłego dnia :-)
 
Dziewczyny. Doradzdzie mi...ja nie jestem z tych panikijacych i przewrazliwionych ale od3 dni wymiotuje każdym posiłkiem i w sumie wizytę mam w środę ale zastanawiam się czy dziś nie dzwonić do mojego lekarza...boję się powtórki z rozrywki że będzie tak jak w 1.ciazy i wyląduje w szpitalu...dzwonić czy czekać do środy?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Może lepiej zadzwoń...
 
dlaczego chcesz cesarkę?
ja z synem miałam cesarkę, ale nie planowaną. 9 listopada poszłam już z bólami do szpitala na kontrolne ktg i ogólnie się pokazać, bo to była data porodu, najlepsze jest to, ze rano zaczęłam krwawić i pomyślałam pewnie czop...cały czas od niedzieli (dzień wcześniej) czułam bóle ale pojęcia nie miałam że to już to, bo one bardziej przypominały bolesną miesiączkę......poszłam na nogach żeby się rozkręciło i się rozkręciło....ale nie miałam ani 1 cm rozwarcia, bole krzyżowe okropne, skurcze i zielone wody więc jak rano mnie przyjęli tak o 21:05 urodził się przez cc.
drugie dziecko marzę urodzić naturalnie, wydaje mi się że jak nic nie stanie na przeszkodzie to spokojnie dam radę.

Miałam straszny pierwszy poród i tak panicznie boje sie znowu to przeżyć ze zanim zaszłam w druga ciąże partner obiecał mi ze jeśli bede chciała to bede miała cesarkę . Lekarz powiedział ze nie ma problemu jeśli bede chciała . Ja wiem ze nie jest to super rozwiazanie ale po tym co przeszłam z Karimem przy porodzie strasznie sie boje kolejnego . 19 godzin wyłam z bólu , nie dostałam nic przeciwbólowego , nie dostałam oxy a powinnam bo nie szło mi rozwarcie . Nie dostałam bo ktg na mnie nie działało i nikt mi nie wierzy ze rodzę , a jak juz uwierzyli to było ponad 6 cm i nie mogłam juz nic przeciwbólowego dostać . I byłam juz po 12 godzinach męki , ryku i chodzenia po pokoju .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam straszny pierwszy poród i tak panicznie boje sie znowu to przeżyć ze zanim zaszłam w druga ciąże partner obiecał mi ze jeśli bede chciała to bede miała cesarkę . Lekarz powiedział ze nie ma problemu jeśli bede chciała . Ja wiem ze nie jest to super rozwiazanie ale po tym co przeszłam z Karimem przy porodzie strasznie sie boje kolejnego . 19 godzin wyłam z bólu , nie dostałam nic przeciwbólowego , nie dostałam oxy a powinnam bo nie szło mi rozwarcie . Nie dostałam bo ktg na mnie nie działało i nikt mi nie wierzy ze rodzę , a jak juz uwierzyli to było ponad 6 cm i nie mogłam juz nic przeciwbólowego dostać . I byłam juz po 12 godzinach męki , ryku i chodzenia po pokoju .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie dziwie Ci się, też bym wolała cesarke...
 
Miałam straszny pierwszy poród i tak panicznie boje sie znowu to przeżyć ze zanim zaszłam w druga ciąże partner obiecał mi ze jeśli bede chciała to bede miała cesarkę . Lekarz powiedział ze nie ma problemu jeśli bede chciała . Ja wiem ze nie jest to super rozwiazanie ale po tym co przeszłam z Karimem przy porodzie strasznie sie boje kolejnego . 19 godzin wyłam z bólu , nie dostałam nic przeciwbólowego , nie dostałam oxy a powinnam bo nie szło mi rozwarcie . Nie dostałam bo ktg na mnie nie działało i nikt mi nie wierzy ze rodzę , a jak juz uwierzyli to było ponad 6 cm i nie mogłam juz nic przeciwbólowego dostać . I byłam juz po 12 godzinach męki , ryku i chodzenia po pokoju .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Straszny poród.... rozumiem dlaczego chcesz cc.

mi po cc przeszkadzał ból brzucha (śmiech, kichanie, wstawanie) i ta nie moc, bo ani dziecka na neonatologii nosić po cc matka nie może, wtedy leżałam 24 godz po cięciu plackiem zanim mnie podniosły, cewnik.... i pokarm na 4 dobę (bynajmniej ja tak poźno dostałam) z mega nagłym nawałem.... co prawda połóg to bajka, bo 2 tygodnie i byłam czysta, blizna prawie nie widoczna na granicy łona ale i tak marzę o naturalnym porodzie.
 
Ja tez nie wspominam cc jakos z sentymentem. Miedzy innymi dlatego nie zdecydowałam sie szybko na drugie dziecko. Ja po cieciu to nawet czucie straciłam po jednej stronie ciała :-0 i ten cewnik, to znieczulenie, to stawianie i ten brak nawet kropli wody po cieciu byl straszny. Ja jestem panikara i przezylam to ogromnie. Wręcz samej siebie bylo mi żal. Teraz po 13 latach powiedzmy, ze liczę na to, ze może cos się w szpitalach zmienilo i nie będzie tak strasznie jak bylo kiedys. Hihihi ale jestem pewnie naiwna ;-) A tak w ogóle miłego dnia dziewczynki. U nas pada, no i dobrze, jest w końcu czym oddychać.
 
reklama
Do góry