reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Dobry wieczor [emoji5]mam na imie Ania i chce do Was dolaczyc mam 38 lat syna Janka z wrzesnia 2014 wczesniaka a teraz moja om to 13.06 termin porodu to 20.03 przyjmiecie mnie do siebie?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj Aniu :-) mamy dzieci w tym samym wieku moja córka jest z października 2014 i też jest wczesniakiem z 36tc :-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Cześć Dziewczynki...wczoraj trochę Was czytałam na telefonie [emoji4] ściągnęłam aplikację [emoji106]..... też miałam śpiący dzień bo po obiedzie 1,5 godz spałam z synkiem [emoji4] i to ja wczoraj obiad robiłam, placki ziemniaczane po węgiersku a po drzemce ugotowałam na dziś pomidorową [emoji4][emoji501] a wieczorem pojechaliśmy do Wrocławia na lody i fontannę multimedialną więc więc domu byliśmy późno no około 22. Ale tak fajnie nam sie ochłodziło z 28 stopni dziś mamy 18.... więc dobrze się wstawalo.
Miłego dnia i powodzenia na wizytach.
Witam kolejne marcoweczki [emoji4]
A i ja jestem z 17 marca, termin mam na 5 szkoda ze nie ma 17 Ale.... hmmm ciekawa czy urocze 5....pierwszego syna miałam na 9 listopad i urodził się 9 listopada [emoji4] jest szansa na punktualny poród [emoji6]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
U nas jest tak ze mój partner , jego ojciec i jego chrzestny sa z 18 marca ! Ale ja mam termin na 1 i chce cesarkę wiec na bank nie dobije do 18 :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
dlaczego chcesz cesarkę?
ja z synem miałam cesarkę, ale nie planowaną. 9 listopada poszłam już z bólami do szpitala na kontrolne ktg i ogólnie się pokazać, bo to była data porodu, najlepsze jest to, ze rano zaczęłam krwawić i pomyślałam pewnie czop...cały czas od niedzieli (dzień wcześniej) czułam bóle ale pojęcia nie miałam że to już to, bo one bardziej przypominały bolesną miesiączkę......poszłam na nogach żeby się rozkręciło i się rozkręciło....ale nie miałam ani 1 cm rozwarcia, bole krzyżowe okropne, skurcze i zielone wody więc jak rano mnie przyjęli tak o 21:05 urodził się przez cc.
drugie dziecko marzę urodzić naturalnie, wydaje mi się że jak nic nie stanie na przeszkodzie to spokojnie dam radę.
 
MoniaKari życzę tobie abyś nie musiała czekać do 18 hehe :-)

Madziek , też czasami jeżdżę.na fontannę do Wrocławia. Muszę się przejechać :-)

Kto ma dZiś wizytę?

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
MadZiu o której teraz są pokazy?

Skąd jesteś?

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
one są co godzinę ale nie wiem od której się zaczynają, my z reguły jak jedziemy to po 17stej i wtedy są co godzinę na bank, najlepiej widać jak się ściemnia albo po ciemku, można wygooglowac pewnie co i jak i kiedy na pergoli wrocłaskiej....a daleko od Wrocławia mieszkasz?
 
reklama
one są co godzinę ale nie wiem od której się zaczynają, my z reguły jak jedziemy to po 17stej i wtedy są co godzinę na bank, najlepiej widać jak się ściemnia albo po ciemku, można wygooglowac pewnie co i jak i kiedy na pergoli wrocłaskiej....a daleko od Wrocławia mieszkasz?
Ode mnie jest sporo bo około 180 km ale od teściów jest rzut beretem, ok. 70 km. Zazwyczaj stamtąd jeźdZimy.

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry